Vladimír Vošický novým generálním ředitelem Ford Motor Company, s.r.o.

Belinda Poole, která působila jako generální ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. posledních devatenáct měsíců, svou misi v Praze k prvnímu...
Vladimír Vošický novým generálním ředitelem Ford Motor Company, s.r.o.
Belinda Poole, která působila jako generální ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. posledních devatenáct měsíců, svou misi v Praze k prvnímu červnu t.r. ukončí. Ke stejnému datu převezme důležitou pozici manažera marketingových programů a komunikace ve Velké Británii.

Novým generálním ředitelem společnosti Ford Motor Company, s.r.o. je ke stejnému datu jmenován Vladimír Vošický. Ten byl mimochodem vůbec prvním zaměstnancem zastoupení Fordu v ČR a stane se také historicky prvním českým ředitelem této společnosti.

Vladimír Vošický je zaměstnancem Ford Motor Company již od 1. června 1991 a podílel se tudíž přímo na budování českého zastoupení firmy a prodejní sítě značky Ford. V minulých 10 letech prošel různými pozicemi v oddělení prodeje a marketingu. Od roku 1997 působil v kancelářích Ford of Europe ve Velké Británii a Rakousku. Naposledy na pozici Ředitele pro rozvoj prodeje pro ČR, Maďarsko a tzv. European Direct Markets mezi něž patří Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Gibraltar, Makedonie, Malta, Rumunsko, Slovinsko, Ukrajina a Andorra.

Vladimír Vošický je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho záliby patří kromě motorismu a všeho, co s ním souvisí, také jízda na horském kole a plavání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků