Vladimír Vošický novým generálním ředitelem Ford Motor Company, s.r.o.

Belinda Poole, která působila jako generální ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. posledních devatenáct měsíců, svou misi v Praze k prvnímu...
Vladimír Vošický novým generálním ředitelem Ford Motor Company, s.r.o.
Belinda Poole, která působila jako generální ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. posledních devatenáct měsíců, svou misi v Praze k prvnímu červnu t.r. ukončí. Ke stejnému datu převezme důležitou pozici manažera marketingových programů a komunikace ve Velké Británii.

Novým generálním ředitelem společnosti Ford Motor Company, s.r.o. je ke stejnému datu jmenován Vladimír Vošický. Ten byl mimochodem vůbec prvním zaměstnancem zastoupení Fordu v ČR a stane se také historicky prvním českým ředitelem této společnosti.

Vladimír Vošický je zaměstnancem Ford Motor Company již od 1. června 1991 a podílel se tudíž přímo na budování českého zastoupení firmy a prodejní sítě značky Ford. V minulých 10 letech prošel různými pozicemi v oddělení prodeje a marketingu. Od roku 1997 působil v kancelářích Ford of Europe ve Velké Británii a Rakousku. Naposledy na pozici Ředitele pro rozvoj prodeje pro ČR, Maďarsko a tzv. European Direct Markets mezi něž patří Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Gibraltar, Makedonie, Malta, Rumunsko, Slovinsko, Ukrajina a Andorra.

Vladimír Vošický je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho záliby patří kromě motorismu a všeho, co s ním souvisí, také jízda na horském kole a plavání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků