Vladimír Vošický novým generálním ředitelem Ford Motor Company, s.r.o.

Belinda Poole, která působila jako generální ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. posledních devatenáct měsíců, svou misi v Praze k prvnímu...
Vladimír Vošický novým generálním ředitelem Ford Motor Company, s.r.o.
Belinda Poole, která působila jako generální ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. posledních devatenáct měsíců, svou misi v Praze k prvnímu červnu t.r. ukončí. Ke stejnému datu převezme důležitou pozici manažera marketingových programů a komunikace ve Velké Británii.

Novým generálním ředitelem společnosti Ford Motor Company, s.r.o. je ke stejnému datu jmenován Vladimír Vošický. Ten byl mimochodem vůbec prvním zaměstnancem zastoupení Fordu v ČR a stane se také historicky prvním českým ředitelem této společnosti.

Vladimír Vošický je zaměstnancem Ford Motor Company již od 1. června 1991 a podílel se tudíž přímo na budování českého zastoupení firmy a prodejní sítě značky Ford. V minulých 10 letech prošel různými pozicemi v oddělení prodeje a marketingu. Od roku 1997 působil v kancelářích Ford of Europe ve Velké Británii a Rakousku. Naposledy na pozici Ředitele pro rozvoj prodeje pro ČR, Maďarsko a tzv. European Direct Markets mezi něž patří Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Gibraltar, Makedonie, Malta, Rumunsko, Slovinsko, Ukrajina a Andorra.

Vladimír Vošický je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho záliby patří kromě motorismu a všeho, co s ním souvisí, také jízda na horském kole a plavání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků