Vladimír Vošický novým generálním ředitelem Ford Motor Company, s.r.o.

Belinda Poole, která působila jako generální ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. posledních devatenáct měsíců, svou misi v Praze k prvnímu...
Vladimír Vošický novým generálním ředitelem Ford Motor Company, s.r.o.
Belinda Poole, která působila jako generální ředitelka Ford Motor Company, s.r.o. posledních devatenáct měsíců, svou misi v Praze k prvnímu červnu t.r. ukončí. Ke stejnému datu převezme důležitou pozici manažera marketingových programů a komunikace ve Velké Británii.

Novým generálním ředitelem společnosti Ford Motor Company, s.r.o. je ke stejnému datu jmenován Vladimír Vošický. Ten byl mimochodem vůbec prvním zaměstnancem zastoupení Fordu v ČR a stane se také historicky prvním českým ředitelem této společnosti.

Vladimír Vošický je zaměstnancem Ford Motor Company již od 1. června 1991 a podílel se tudíž přímo na budování českého zastoupení firmy a prodejní sítě značky Ford. V minulých 10 letech prošel různými pozicemi v oddělení prodeje a marketingu. Od roku 1997 působil v kancelářích Ford of Europe ve Velké Británii a Rakousku. Naposledy na pozici Ředitele pro rozvoj prodeje pro ČR, Maďarsko a tzv. European Direct Markets mezi něž patří Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Gibraltar, Makedonie, Malta, Rumunsko, Slovinsko, Ukrajina a Andorra.

Vladimír Vošický je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho záliby patří kromě motorismu a všeho, co s ním souvisí, také jízda na horském kole a plavání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků