Vin Diesel je akční i na elektrickém skútru. V nové reklamě na něm ujíždí padouchům

Hvězda rychlých a zběsilých filmů vyměnila svůj muscle car za trochu střídmější dopravní prostředek.

Vin Diesel je hvězdou nové reklamy. Burácející auta, neustálé kvedlání řadičkou, plameny a exploze však nečekejte. Akční je nicméně americký herec neustále, i když je nyní tváří kampaně nového elektrického skútru čínské značky Yadea – jednoho z největších výrobců těchto vozítek na světě.

Tohle BMW R100 je špičková óda na steampunk. Pod sedadlem má lahev vína

Tohle BMW R100 je špičková óda na steampunk. Pod sedadlem má lahev vína

Diesel tedy jakožto tajný agent naskočí na model G5, aby uprchl před padouchy a své kolegyni dovezl nepochybně důležitý USB disk, na němž jsou nepochybně důležité informace. O disk tady ale vůbec nejde, hlavní je, že se díky nadšenému agentovi dozvíte, kde si můžete nový elektrický skútr sehnat.

Yadea už totiž působí na celkem 77 světových trzích, a než se zeptáte, zastoupení má i v České republice. Bohužel futuristicky vypadající novinka G5 zde ještě není k mání. Model existuje ve dvou variantách City a Pro, přičemž druhá silnější má pár baterií zajišťujících dojezd mezi 120 až 130 km a 3100W elektromotor, který vás rozjede až na 60 km/h.

Nový Batmobil řádí v první ukázce. Tajemný bourák bude parťákem v temné detektivce

Nový Batmobil řádí v první ukázce. Tajemný bourák bude parťákem v temné detektivce

A ano, pane Diesel, kromě stříbrné, bílé, modré nebo červené ho dělají taky v černé barvě. Až tedy uvidíte fotky „Dominica Toretta“ na elektrickém skútru, nedivte se.

Minitest Honda Jazz Crosstar 1.5 e:HEV Executive: Nákupní vozík v montérkách

Honda Jazz Crosstar 1.5 e:HEV

Moderní interpretace nákupního vozíku je dostupná ve dvou různých variantách. Po základní se nyní podíváme na tu, která míří více na lifestyle.

včera | Vladimír Kadera | 70 příspěvků
Za volantem hybridního Renaultu Clio E-Tech: Sesadí Toyotu z trůnu? Šanci má!

Renault Clio 1.6 SCe E-Tech

Minulý týden jsme se poprvé projeli s novými elektrifikovanými Renaulty. Po plug-in hybridním crossoveru Captur přišla řada na full-hybridní Clio E-Tech, kterému se toho dá vytknout jen málo.

15.  10.  2020 | Jan Mička | 28 příspěvků
S Renaultem Captur E-Tech poprvé v ČR: Jezdí skvěle a za málo, i díky Formuli 1

Renault Captur E-Tech PHEV

Plug-in hybridní model Renaultu v nabídce chyběl. Francouzi ale nedávno na český trh uvedli hned dva – Captur E-Tech a Megane Grandtour E-Tech. Dnes si povíme, co čekat od prodejně velmi úspěšného městského crossoveru.

13.  10.  2020 | Jan Mička | 38 příspěvků