Více stylu pro A1, A4, A5, Q7 a Q8: Audi přidává novou výbavu S line Competition

Nové vrcholné provedení přichází se změnami uvnitř i vně a s velkými koly, nejmenší A1 přidává i výkon. K mání bude již v létě.

Pokud vám nestačí výbava S line, nezoufejte. Audi si pro své vybrané modely připravilo provedení S line Competition a S line Competition Plus. Zvenčí ho poznáte podle tmavých doplňků karoserie – čelní masky, loga automobilky a karbonu u krytů zpětných zrcátek plus dekorativních lišt na dveřích. A4 pak dostává 19“ kola, u A5 jsou o palec větší – za nimi se nachází rudé brzdiče.

Pro Q7 a Q8 jsou základem 21palcová kola, u Q7 lze připlatit za disky o průměru 22 palců, u Q8 mohou být o palec větší. Uvnitř se můžete těšit na karbonový dekor okolo voliče řazení, volitelně dostanete červené prošívání čalounění sedadel a volantu.

Provedení S line Competition se týká také nejmenšího Audi A1. To dostává kromě stylových změn také 18“ kola, k mání bude pro verze 30 TFSI, 35 TFSI i vrcholné 40 TFSI, které navíc posiluje o 5 kW na výkon 152 kW.

Audi Q8

Audi Q8 je luxusní SUV z dílny automobilky Audi. Na trh byl vůz uveden v roce 2018. Oproti modelu Q7 má agresivnější tvary.

Motory, ceny, data • Test Audi Q8 50 TDI quattro • Nové motory • Audi RS Q8 • Test Audi RS Q8

Váš názor Další článek: Mercedes-AMG GLS 63 prošel úpravou Brabus. Ma 24palcová kola a 1000 N.m!

Témata článku: , , , , , , ,