Veyron vs. R8 vs. GT3 RS vs. Gallardo SE vs. DB9: kdo s koho? (video)

Vsadíme se, že se mezi našimi čtenáři nenajde nikdo, kdo by všechna tato auta viděl na silnici alespoň jedno po druhém. A co takhle vidět všechny naráz? Britskému Autocaru se je podařilo nejen vidět, ale i řídit. A protože to nejsou žádní sobci, nenechali si to štěstí jen pro sebe a podělili se o něj prostřednictvím následujícího videa.

Spíše než očekávaného vítěze vám krátký snímek ukáže rozdilnost charakterů jednotlivých aut. A tak si můžete vychutnat neuvěřitelnou sílu Veyronu, sportovní eleganci DB9, klidnou sílu R8, štěkající desetiválec Gallarda SE i nekompromisní dokonalost GT3 RS. Volba je jen na vás...

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků