Veyron vs. R8 vs. GT3 RS vs. Gallardo SE vs. DB9: kdo s koho? (video)

Vsadíme se, že se mezi našimi čtenáři nenajde nikdo, kdo by všechna tato auta viděl na silnici alespoň jedno po druhém. A co takhle vidět všechny naráz? Britskému Autocaru se je podařilo nejen vidět, ale i řídit. A protože to nejsou žádní sobci, nenechali si to štěstí jen pro sebe a podělili se o něj prostřednictvím následujícího videa.

Spíše než očekávaného vítěze vám krátký snímek ukáže rozdilnost charakterů jednotlivých aut. A tak si můžete vychutnat neuvěřitelnou sílu Veyronu, sportovní eleganci DB9, klidnou sílu R8, štěkající desetiválec Gallarda SE i nekompromisní dokonalost GT3 RS. Volba je jen na vás...

 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků