Veyron vs. R8 vs. GT3 RS vs. Gallardo SE vs. DB9: kdo s koho? (video)

Vsadíme se, že se mezi našimi čtenáři nenajde nikdo, kdo by všechna tato auta viděl na silnici alespoň jedno po druhém. A co takhle vidět všechny naráz? Britskému Autocaru se je podařilo nejen vidět, ale i řídit. A protože to nejsou žádní sobci, nenechali si to štěstí jen pro sebe a podělili se o něj prostřednictvím následujícího videa.

Spíše než očekávaného vítěze vám krátký snímek ukáže rozdilnost charakterů jednotlivých aut. A tak si můžete vychutnat neuvěřitelnou sílu Veyronu, sportovní eleganci DB9, klidnou sílu R8, štěkající desetiválec Gallarda SE i nekompromisní dokonalost GT3 RS. Volba je jen na vás...

 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků