Velkolepé představení Audi A4

Automobilka Audi zvolila pro prezentaci svého modelu A4 prostor na české poměry nezvyklý. Tím prostorem bylo logistické centrum ruzyňského letiště. Důvod byl jednoduchý...
Velkolepé představení Audi A4
Automobilka Audi zvolila pro prezentaci svého modelu A4 prostor na české poměry nezvyklý. Tím prostorem bylo logistické centrum ruzyňského letiště. Důvod byl jednoduchý, na představení byly pozvány bezmála dvě tisícovky hostů z řad podnikatelů, manažerů, umělců a novinářů.

Zajímavou prezentaci provázely odlesky plamenů v oknech vystavených aut, sršící proudy jisker odstřelující jejich naleštěné kapoty. Pulzující těla tanečníků rozhýbávala celý sál v dunivých rytmech.

Audi A4 minulé generace patřilo k nejoblíbenějším vozům své kategorie v celé Evropě a například na náročném německém trhu po řadu let kralovalo řebříčku nejprodávanějších automobilů prestižní třídy.

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

dnes | Milan Lažanský
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků