Velkolepé představení Audi A4

Automobilka Audi zvolila pro prezentaci svého modelu A4 prostor na české poměry nezvyklý. Tím prostorem bylo logistické centrum ruzyňského letiště. Důvod byl jednoduchý...
Velkolepé představení Audi A4
Automobilka Audi zvolila pro prezentaci svého modelu A4 prostor na české poměry nezvyklý. Tím prostorem bylo logistické centrum ruzyňského letiště. Důvod byl jednoduchý, na představení byly pozvány bezmála dvě tisícovky hostů z řad podnikatelů, manažerů, umělců a novinářů.

Zajímavou prezentaci provázely odlesky plamenů v oknech vystavených aut, sršící proudy jisker odstřelující jejich naleštěné kapoty. Pulzující těla tanečníků rozhýbávala celý sál v dunivých rytmech.

Audi A4 minulé generace patřilo k nejoblíbenějším vozům své kategorie v celé Evropě a například na náročném německém trhu po řadu let kralovalo řebříčku nejprodávanějších automobilů prestižní třídy.

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 53 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků