Velké slevy pro majitele povodněmi zničených Nissanů

Pokud vám povodeň zničila vašeho Nissana, nabídne vám importér bezplatné zapůjčení automobilů Almera nebo Almera Tino až na tři týdny. Máte-li zájem, zavolejte na (02) 83019122 nebo pište na vodicka.m@nissan.cz.

Pokud byl váš vůz zničen nebo velmi poškozen, máte navíc možnost do konce října možnost pořídit úplně nový vůz za nižší cenu. Speciální „povodňová“ sleva činí 12 procent z ceny nové Almery nebo Almery Tino a plných 15 procent z ceníkové ceny nové Primery, Maximy QX, X-Trailu, Terrana, Patrolu GR a Pickupu. Sleva se počítá ze základní ceníkové ceny (mimo zvýhodněné akce na Almeru a Almeru Tino).

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků