Velké slevy pro majitele povodněmi zničených Nissanů

Pokud vám povodeň zničila vašeho Nissana, nabídne vám importér bezplatné zapůjčení automobilů Almera nebo Almera Tino až na tři týdny. Máte-li zájem, zavolejte na (02) 83019122 nebo pište na vodicka.m@nissan.cz.

Pokud byl váš vůz zničen nebo velmi poškozen, máte navíc možnost do konce října možnost pořídit úplně nový vůz za nižší cenu. Speciální „povodňová“ sleva činí 12 procent z ceny nové Almery nebo Almery Tino a plných 15 procent z ceníkové ceny nové Primery, Maximy QX, X-Trailu, Terrana, Patrolu GR a Pickupu. Sleva se počítá ze základní ceníkové ceny (mimo zvýhodněné akce na Almeru a Almeru Tino).

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků