Velké slevy pro majitele povodněmi zničených Nissanů

Pokud vám povodeň zničila vašeho Nissana, nabídne vám importér bezplatné zapůjčení automobilů Almera nebo Almera Tino až na tři týdny. Máte-li zájem, zavolejte na (02) 83019122 nebo pište na vodicka.m@nissan.cz.

Pokud byl váš vůz zničen nebo velmi poškozen, máte navíc možnost do konce října možnost pořídit úplně nový vůz za nižší cenu. Speciální „povodňová“ sleva činí 12 procent z ceny nové Almery nebo Almery Tino a plných 15 procent z ceníkové ceny nové Primery, Maximy QX, X-Trailu, Terrana, Patrolu GR a Pickupu. Sleva se počítá ze základní ceníkové ceny (mimo zvýhodněné akce na Almeru a Almeru Tino).

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků