Vedení týmu Formule 1 Mercedes-AMG Petronas obdarovalo členy výjimečnými hodinkami. Můžete si je koupit také!

Fanoušci Formule 1 a milovníci stylových doplňků mohou objednávat speciální hodinky týmu Mercedes-AMG Petronas. Pokud se dostanou do zákulisí, budou ladit s celým týmem.

Tým Formule 1 Mercedes-AMG Petronas má důvěrné partnerství se švýcarským výrobcem luxusních hodinek IWC Schaffhausen od roku 2013. Možná je to povykem kolem velké ceny Miami, která slaví v letošním kalendáři premiéru, nebo zkrátka přišel správný čas ozdobit ruce členů týmu novým produktem. Slušet bude nejen jim! Hodinky IWC Pilot‘ s Watch Chronograph 41 Edition „Mercedes-AMG Petronas Formula One™ Team“ si mohou koupit i nadšení fanoušci.

Tělo hodinek o průměru 41 mm je vyrobeno z lehkého a mimořádně pevného titanu páté třídy. V automobilovém průmyslu se používá pro extrémně namáhané části, jelikož má ze všech kovů nejvyšší poměr pevnosti a hustoty. Povrch byl dodatečně opískován pro vytvoření šedavého povrchu.

Ciferník tvoří černý podklad s kontrastním zeleným fontem v týmových barvách. Zespodu zůstává pod safírovým sklem odhalen strojek chronografu 69385 složený z 231 součástek. Příjemná je rezerva chodu 46 hodin. Součástí balení jsou snadno vyměnitelné řemínky – černý z telecí kůže zelený vyrobený z kvalitní gumy.

Darem je dostanou designéři, pracovníci oddělení aerodynamiky, závodní inženýři, strategický management a mechanici. Ostatní za ně budou musel zaplatiti 7850 dolarů, tedy přibližně 186.500 Kč.

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz je německý výrobce automobilů, autobusů, užitkových a nákladních vozů. Patří do skupiny Daimler AG.

Historie sahá až do roku 1886. Poprvé byla značka Mercedes použita na automobilu v roce 1901, jako Mercedes-Benz v roce 1926.

Mercedes-Benz třídy A • Mercedes-Benz třídy C • Mercedes-Benz třídy E • Mercedes-Benz třídy S • Mercedes-Benz CLA • Mercedes-Benz GLC • Mercedes-Benz GLB-SUV

Váš názor Další článek: Nová Honda Civic Type-R už se dlouho skrývat nebude. Svou dominanci přijede potvrdit už v červnu

Témata článku: , , , , , , , , , , ,