Ve Spojených státech byla zahájena výroba vozu Mazda6

Mazda North American Operations (MNAO) 18. října t.r. slavnostně zahájila výrobu nové Mazdy6 v továrně AutoAllicance International, Inc. (AAI) ve Flat Rock, Michiganu.

První Mazdu6 ve žluté barvě přivítal Charlie Hughes, president MNAO, Phil Spender, president AAI, Takashi Yamanouchi, předseda správní rady AII a současně ředitel Mazda Motor Corporation v Japonsku, a téměř na 2.000 zaměstnanců továrny.
   
Ve svém projevu k zaměstnancům AAI řekl Charlie Hughes: „Práce každého z vás je nesmírně důležitá nejenom pro úspěšné uvedení vozu Mazda6, ale i pro celkovou budoucnost značky Mazda.“  A dále dodal: „Již nyní se ukazuje, že Mazda6 získává na popularitě. My zde v AAI se věnuje výrobě, a to v nejvyšší kvalitě a jsme na cestě k tomu, abychom se stali vedoucím automobilovým výrobcem na konkurenčním trhu USA.“

Při přípravě na zahájení výroby Mazdy6 v USA prošlo 200 zaměstnanců AAI tréninkem v japonské továrně v Hofu, kde se Mazda6 vyrábí pro evropský, asijský a další trhy. Zkušenosti, které takto zaměstnanci AAI získali v Japonsku, byly po jejich návratu přeneseny na spolupracovníky.

O vysoce profesionálním přístupu svědčí i další podpora ze strany Mazda Motor Corporation, když společnost vyslala do USA do továrny AAI více než 100 inženýrů, kteří po dobu jednoho roku budou dohlížet na kvalitu výroby, aby tato byla v souladu s přísnými standardy značky Mazda.

První vozy Mazda6 se v dealerské síti v USA objevují právě v těchto dnech.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků