Ve Spojených státech byla zahájena výroba vozu Mazda6

Mazda North American Operations (MNAO) 18. října t.r. slavnostně zahájila výrobu nové Mazdy6 v továrně AutoAllicance International, Inc. (AAI) ve Flat Rock, Michiganu.

První Mazdu6 ve žluté barvě přivítal Charlie Hughes, president MNAO, Phil Spender, president AAI, Takashi Yamanouchi, předseda správní rady AII a současně ředitel Mazda Motor Corporation v Japonsku, a téměř na 2.000 zaměstnanců továrny.
   
Ve svém projevu k zaměstnancům AAI řekl Charlie Hughes: „Práce každého z vás je nesmírně důležitá nejenom pro úspěšné uvedení vozu Mazda6, ale i pro celkovou budoucnost značky Mazda.“  A dále dodal: „Již nyní se ukazuje, že Mazda6 získává na popularitě. My zde v AAI se věnuje výrobě, a to v nejvyšší kvalitě a jsme na cestě k tomu, abychom se stali vedoucím automobilovým výrobcem na konkurenčním trhu USA.“

Při přípravě na zahájení výroby Mazdy6 v USA prošlo 200 zaměstnanců AAI tréninkem v japonské továrně v Hofu, kde se Mazda6 vyrábí pro evropský, asijský a další trhy. Zkušenosti, které takto zaměstnanci AAI získali v Japonsku, byly po jejich návratu přeneseny na spolupracovníky.

O vysoce profesionálním přístupu svědčí i další podpora ze strany Mazda Motor Corporation, když společnost vyslala do USA do továrny AAI více než 100 inženýrů, kteří po dobu jednoho roku budou dohlížet na kvalitu výroby, aby tato byla v souladu s přísnými standardy značky Mazda.

První vozy Mazda6 se v dealerské síti v USA objevují právě v těchto dnech.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků