Vánoční dárek od Volkswagenu

Zatímco většina automobilových značek přichází s tradičním zvýhodněným prodejem vozů právě uplynulého roku výroby až na začátku roku nastupujícího, importér automobilů Volkswagen začíná s touto, pro zákazníky mimořádně zajímavou kampaní už nyní.
Vánoční dárek od Volkswagenu
Zatímco většina automobilových značek přichází s tradičním zvýhodněným prodejem vozů právě uplynulého roku výroby až na začátku roku nastupujícího, importér automobilů Volkswagen začíná s touto, pro zákazníky mimořádně zajímavou kampaní už nyní.

Zvýhodněné ceny se týkají vozů Volkswagen Polo, Polo Classic, Polo Variant, Golf, Golf Variant, Bora a Sharan roku výroby 2000.

O rovných 25 tisíc korun (včetně DPH) zvýhodnil importér ceny všech verzí a provedení modelových řad Volkswagen Polo, Golf a Bora. Při koupi velkoprostorového modelu Sharan ušetří zákazníci 40 000 Kč.

V praxi to tedy znamená, že například model Polo se zážehovým motorem 1.0/37 kW (50 k) lze pořídit už za 249 500 Kč, Golf 1.4/55 kW (75 k) za 386 300 Kč a flexibilní Sharan se zážehovým motorem 2.0/85 kW (115 k) a šestistupňovou převodovkou přijde pouze na 768 800 Kč.

I přes výrazné cenové zvýhodnění si nabízené modely zachovávají svoji bohatou standardní výbavu. Všechny Volkswageny Polo tedy mají např. autorádio nebo elektronický imobilizér: vozy Volkswagen Golf a Bora se navíc chlubí mj. dvojicí čelních airbagů, protiblokovacím systémem brzd ABS či výškově nastavitelným sedadlem řidiče. A velkoprostorový Sharan vyráží za svými zákazníky vyzbrojený dokonce i klimatizací nebo elektricky ovládanými předními okny a zrcátky.

Na cenově zvýhodněné modely Volkswagenu se samozřejmě vztahují všechny obvyklé garance a záruky, především pak tzv. „doživotní záruka mobility“, díky níž má řidič jistotu, že v případě technických potíží s vozem mu nejbližší autorizovaný prodejce neprodleně pomůže, lhostejno zda doma nebo v zahraničí.

Cenově zvýhodněné Volkswageny jsou zajímavým tipem především pro zákazníky, kteří si před koncem roku chtějí pořídit kvalitní a dobře vybavené automobily.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků