Vánoční dárek od Volkswagenu

Zatímco většina automobilových značek přichází s tradičním zvýhodněným prodejem vozů právě uplynulého roku výroby až na začátku roku nastupujícího, importér automobilů Volkswagen začíná s touto, pro zákazníky mimořádně zajímavou kampaní už nyní.
Vánoční dárek od Volkswagenu
Zatímco většina automobilových značek přichází s tradičním zvýhodněným prodejem vozů právě uplynulého roku výroby až na začátku roku nastupujícího, importér automobilů Volkswagen začíná s touto, pro zákazníky mimořádně zajímavou kampaní už nyní.

Zvýhodněné ceny se týkají vozů Volkswagen Polo, Polo Classic, Polo Variant, Golf, Golf Variant, Bora a Sharan roku výroby 2000.

O rovných 25 tisíc korun (včetně DPH) zvýhodnil importér ceny všech verzí a provedení modelových řad Volkswagen Polo, Golf a Bora. Při koupi velkoprostorového modelu Sharan ušetří zákazníci 40 000 Kč.

V praxi to tedy znamená, že například model Polo se zážehovým motorem 1.0/37 kW (50 k) lze pořídit už za 249 500 Kč, Golf 1.4/55 kW (75 k) za 386 300 Kč a flexibilní Sharan se zážehovým motorem 2.0/85 kW (115 k) a šestistupňovou převodovkou přijde pouze na 768 800 Kč.

I přes výrazné cenové zvýhodnění si nabízené modely zachovávají svoji bohatou standardní výbavu. Všechny Volkswageny Polo tedy mají např. autorádio nebo elektronický imobilizér: vozy Volkswagen Golf a Bora se navíc chlubí mj. dvojicí čelních airbagů, protiblokovacím systémem brzd ABS či výškově nastavitelným sedadlem řidiče. A velkoprostorový Sharan vyráží za svými zákazníky vyzbrojený dokonce i klimatizací nebo elektricky ovládanými předními okny a zrcátky.

Na cenově zvýhodněné modely Volkswagenu se samozřejmě vztahují všechny obvyklé garance a záruky, především pak tzv. „doživotní záruka mobility“, díky níž má řidič jistotu, že v případě technických potíží s vozem mu nejbližší autorizovaný prodejce neprodleně pomůže, lhostejno zda doma nebo v zahraničí.

Cenově zvýhodněné Volkswageny jsou zajímavým tipem především pro zákazníky, kteří si před koncem roku chtějí pořídit kvalitní a dobře vybavené automobily.
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků