Vánoční dárek od Volkswagenu

Zatímco většina automobilových značek přichází s tradičním zvýhodněným prodejem vozů právě uplynulého roku výroby až na začátku roku nastupujícího, importér automobilů Volkswagen začíná s touto, pro zákazníky mimořádně zajímavou kampaní už nyní.
Vánoční dárek od Volkswagenu
Zatímco většina automobilových značek přichází s tradičním zvýhodněným prodejem vozů právě uplynulého roku výroby až na začátku roku nastupujícího, importér automobilů Volkswagen začíná s touto, pro zákazníky mimořádně zajímavou kampaní už nyní.

Zvýhodněné ceny se týkají vozů Volkswagen Polo, Polo Classic, Polo Variant, Golf, Golf Variant, Bora a Sharan roku výroby 2000.

O rovných 25 tisíc korun (včetně DPH) zvýhodnil importér ceny všech verzí a provedení modelových řad Volkswagen Polo, Golf a Bora. Při koupi velkoprostorového modelu Sharan ušetří zákazníci 40 000 Kč.

V praxi to tedy znamená, že například model Polo se zážehovým motorem 1.0/37 kW (50 k) lze pořídit už za 249 500 Kč, Golf 1.4/55 kW (75 k) za 386 300 Kč a flexibilní Sharan se zážehovým motorem 2.0/85 kW (115 k) a šestistupňovou převodovkou přijde pouze na 768 800 Kč.

I přes výrazné cenové zvýhodnění si nabízené modely zachovávají svoji bohatou standardní výbavu. Všechny Volkswageny Polo tedy mají např. autorádio nebo elektronický imobilizér: vozy Volkswagen Golf a Bora se navíc chlubí mj. dvojicí čelních airbagů, protiblokovacím systémem brzd ABS či výškově nastavitelným sedadlem řidiče. A velkoprostorový Sharan vyráží za svými zákazníky vyzbrojený dokonce i klimatizací nebo elektricky ovládanými předními okny a zrcátky.

Na cenově zvýhodněné modely Volkswagenu se samozřejmě vztahují všechny obvyklé garance a záruky, především pak tzv. „doživotní záruka mobility“, díky níž má řidič jistotu, že v případě technických potíží s vozem mu nejbližší autorizovaný prodejce neprodleně pomůže, lhostejno zda doma nebo v zahraničí.

Cenově zvýhodněné Volkswageny jsou zajímavým tipem především pro zákazníky, kteří si před koncem roku chtějí pořídit kvalitní a dobře vybavené automobily.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků