Vánoce, Vánoce přicházejí

Asi každý z nás by rád někdy v životě našel pod stromečkem to svoje vysněné autíčko.
Vánoce, Vánoce přicházejí
Možná už si z vás vaši blízcí někdy udělali takovou malou srandu a nadělili vám tento vůz, bohužel však v poněkud menším provedení, tedy malý modýlek. I to určitě potěší, ale rozhodně to neudělá takovou radost jako “dospělý“ a skutečný automobil.

Ale komu se to dnes poštěstí? I když, pokud plánujete v nadcházejících dnech nebo měsících nákup nového vozu, měli byste to udělat právě teď, před vánocemi. Právě předvánoční čas je nejenom u automobilových prodejců plný lákavých nabídek, kterým málokdo odolá. A pokud vám zrovna chybí třeba potřebná hotovost, nevěšte hlavu, i pro vás je určitě připraven nějaký ten dáreček, třeba v podobě zvýhodněného leasingu. Mnohé leasingové společnosti nyní nabízejí výhody, které už stojí za úvahu. Můžeme si dnes vybrat například z nulového leasingu, nízkých počátečních splátek a nebo i z levnějšího havarijního pojištění.

Má to ale opět nějaké to ale! Při nulovém leasingu musíte většinou složit větší zálohu, nedostanete tak výhodné havarijní pojištění a tak podobně. Samozřejmě to platí i naopak. Když dostanete k leasingu například tři roky havarijního pojištění zdarma, většinou zase nemáte nárok na nulový leasing a o to, co byste zaplatili navíc za pojistku, se vám stejně splátky nakonec navýší. Je to prostě stará známa věta “nikdy vám nikdo nic nedá zadarmo“. A tak je třeba si všechno předem propočítat a vše si nechat pořádně vysvětlit. Navíc je také dobré vědět to, že za pár dní se určitě na trhu s novým rokem objeví i nový a vylepšený vůz a to i třeba za nezměněnou cenu. Samozřejmě, že ty “staré“ z minulého roku budou potom nabízeny za nižší ceny. A potom je už jenom na vás, jestli chcete ušetřit nějaké ty peníze hned a využít předvánoční nabídky a nebo si počkat, jak to bude vypadat po novém roce.

Je pravda, že takovým slevám, které nabízejí někteří autorizovaní prodejci teď před vánocemi se dá jen těžko odolat. Vezměme si třeba takové Vánoce se značkou Peugeot. Cílem jejich akce je nabídnout zákazníkům mimořádně výhodný vánoční nákup nového vozu a nebo i autopříslušenství. Jejich speciální nabídka se vztahuje na vybrané vozy předané zákazníkovi do konce roku 2001.Jedná se o vozy typu 206, 306, 307, 406 a osobní verzi modelu Partner. V rámci této nabídky lze například model 206 pořídit se slevou 15.000,- Kč a model 306 dokonce se slevou až 40.000,- Kč. Při nákupu nejnovějšího modelu značky tedy Peugeotu s označením 307 získá zákazník bonus v hodnotě 30.000,- Kč na doplňky a autopříslušenství a to v případě nákupu v hotovosti.

Při uzavření leasingové smlouvy na tento model, získá zákazník nulové na výšení od zálohy 45% s kombinací se třemi roky havarijního pojištění zdarma. Připomeňme jenom, že Peugeot 307 se stal evropským vozem roku 2002 (Car of the Year 2002) a i u nás ho novinářská porota zvolila nejlepším automobilem pro tento rok. Co se týče modelu 406, který se zatím nedočká svého nástupce, tak ten lze v rámci vánoční nabídky získat s výhodou v podobě ušetřených 60.000,- korun. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o užitkové vozy.

Pro ty automobilka připravila obdobné slevy jako u osobních automobilů, přičemž třeba na Peugeot Boxer dostanete slevu dokonce i 80.000,- Kč. Automobilka samozřejmě pamatovala i na majitele svých automobilů a připravila pro ně výhodný nákup autopříslušenství a doplňků zejména pak pro zimní období. Celkem má v nabídce 85 druhů zboží, na které je poskytována sleva 25%.

Ať už se teda rozhodnete pro nový vůz nebo pro autopříslušenství, určitě z něj vy nebo i vámi obdarovaní budou mít velkou radost. Takže příjemné Vánoce a šťastný Nový rok.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 20 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků