Vánoce, Vánoce přicházejí

Asi každý z nás by rád někdy v životě našel pod stromečkem to svoje vysněné autíčko.
Vánoce, Vánoce přicházejí
Možná už si z vás vaši blízcí někdy udělali takovou malou srandu a nadělili vám tento vůz, bohužel však v poněkud menším provedení, tedy malý modýlek. I to určitě potěší, ale rozhodně to neudělá takovou radost jako “dospělý“ a skutečný automobil.

Ale komu se to dnes poštěstí? I když, pokud plánujete v nadcházejících dnech nebo měsících nákup nového vozu, měli byste to udělat právě teď, před vánocemi. Právě předvánoční čas je nejenom u automobilových prodejců plný lákavých nabídek, kterým málokdo odolá. A pokud vám zrovna chybí třeba potřebná hotovost, nevěšte hlavu, i pro vás je určitě připraven nějaký ten dáreček, třeba v podobě zvýhodněného leasingu. Mnohé leasingové společnosti nyní nabízejí výhody, které už stojí za úvahu. Můžeme si dnes vybrat například z nulového leasingu, nízkých počátečních splátek a nebo i z levnějšího havarijního pojištění.

Má to ale opět nějaké to ale! Při nulovém leasingu musíte většinou složit větší zálohu, nedostanete tak výhodné havarijní pojištění a tak podobně. Samozřejmě to platí i naopak. Když dostanete k leasingu například tři roky havarijního pojištění zdarma, většinou zase nemáte nárok na nulový leasing a o to, co byste zaplatili navíc za pojistku, se vám stejně splátky nakonec navýší. Je to prostě stará známa věta “nikdy vám nikdo nic nedá zadarmo“. A tak je třeba si všechno předem propočítat a vše si nechat pořádně vysvětlit. Navíc je také dobré vědět to, že za pár dní se určitě na trhu s novým rokem objeví i nový a vylepšený vůz a to i třeba za nezměněnou cenu. Samozřejmě, že ty “staré“ z minulého roku budou potom nabízeny za nižší ceny. A potom je už jenom na vás, jestli chcete ušetřit nějaké ty peníze hned a využít předvánoční nabídky a nebo si počkat, jak to bude vypadat po novém roce.

Je pravda, že takovým slevám, které nabízejí někteří autorizovaní prodejci teď před vánocemi se dá jen těžko odolat. Vezměme si třeba takové Vánoce se značkou Peugeot. Cílem jejich akce je nabídnout zákazníkům mimořádně výhodný vánoční nákup nového vozu a nebo i autopříslušenství. Jejich speciální nabídka se vztahuje na vybrané vozy předané zákazníkovi do konce roku 2001.Jedná se o vozy typu 206, 306, 307, 406 a osobní verzi modelu Partner. V rámci této nabídky lze například model 206 pořídit se slevou 15.000,- Kč a model 306 dokonce se slevou až 40.000,- Kč. Při nákupu nejnovějšího modelu značky tedy Peugeotu s označením 307 získá zákazník bonus v hodnotě 30.000,- Kč na doplňky a autopříslušenství a to v případě nákupu v hotovosti.

Při uzavření leasingové smlouvy na tento model, získá zákazník nulové na výšení od zálohy 45% s kombinací se třemi roky havarijního pojištění zdarma. Připomeňme jenom, že Peugeot 307 se stal evropským vozem roku 2002 (Car of the Year 2002) a i u nás ho novinářská porota zvolila nejlepším automobilem pro tento rok. Co se týče modelu 406, který se zatím nedočká svého nástupce, tak ten lze v rámci vánoční nabídky získat s výhodou v podobě ušetřených 60.000,- korun. Zkrátka nepřijdou ani zájemci o užitkové vozy.

Pro ty automobilka připravila obdobné slevy jako u osobních automobilů, přičemž třeba na Peugeot Boxer dostanete slevu dokonce i 80.000,- Kč. Automobilka samozřejmě pamatovala i na majitele svých automobilů a připravila pro ně výhodný nákup autopříslušenství a doplňků zejména pak pro zimní období. Celkem má v nabídce 85 druhů zboží, na které je poskytována sleva 25%.

Ať už se teda rozhodnete pro nový vůz nebo pro autopříslušenství, určitě z něj vy nebo i vámi obdarovaní budou mít velkou radost. Takže příjemné Vánoce a šťastný Nový rok.

Minitest Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro: Oko potěší. Ale co další smysly?

Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro

Trh SUV-kupé se rychle rozrůstá. Svého dalšího zástupce teď sype z rukávu Audi.

včera | Vladimír Kadera | 19 příspěvků
TEST Renault Clio 1.0 TCe 100: Nový vrchol třídy? I Fabia může tiše závidět!

Renault Clio 1.0 TCe

Pravidlem je vyměnit nárazníky a tvářit se, že máte úplně nové auto. Renault na to šel s pátou generací Clia obráceně. Od základů nově vyvinutý vůz zabalil do povědomého tvaru a chce s ním navázat na předchůdce. V zájmu Francouzů by nicméně mělo být, aby se jim to v případě tříválcové pohonné jednotky raději nepovedlo.

14.  1.  2020 | Miro Mihálik | 69 příspěvků
Minitest Lexus RC 300h F Sport: Mohl být skvělý, ale doplatil na zvrácenost doby

Lexus RC 300h F Sport

Nejkratší cesta do srdce chlapa nevede mezi žebry, ale skrze krásné auto. A tohle si vás prostě získá!

11.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 147 příspěvků