Ideální dárek na Vánoce pro petrolheady: Monopoly s motivem Zeleného pekla!

Přemýšlíte o zajímavém dárku pro pořádně nadšence do aut a motorsportu? To byste možná neměli přehlédnout tuto speciální edici deskové hry Monopoly.

Jedna z nejznámějších deskových her Monopoly se opět dočkala speciální edice, která svým motivem míří na správné petrolheady a znalce legendárního německého okruhu Nürburgring. Právě v jeho prostředí se speciální Monopoly odehrávají, přičemž samotný mechanismus hry představující trh s nemovitostmi se nemění. Pro letošní Vánoce přichází druhé vydání této edice.

Majetkem, který přitom mohou hráči získat, jsou samozřejmě určité části známého okruhu třeba jako Karussell, Flugplatz nebo Pflanzgarten, kdežto ve hře jsou zakomponovány i další objekty jako boxová ulička nebo nejpopulárnější tribuny okruhu.

Jaguar vás po Nordschleife sveze v elektromobilu I-Pace. Měli byste vůbec zájem?

Jaguar vás po Nordschleife sveze v elektromobilu I-Pace. Měli byste vůbec zájem?

Kromě příhodných hracích karet obsahuje Nürburgring Monopoly i speciální herní figurky, mezi kterými se nachází třeba miniaturní monopost Formule 1, pneumatiky, vítězný pohár či pneumatický utahovák.

Pro zájemce nemluvící německy však vyvstává jeden problém. Hra je totiž kompletně lokalizovaná v německém jazyce. Kromě toho ji seženete asi na jediném místě, a to e-shopu Nürburgringu. Vychází na 44,95 euro, tedy v přepočtu asi 1150 Kč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Hyundai i10 1.2 MPi

Hyundai představil třetí generaci nejmenšího modelu i10. Nabízí ji s dvěma zážehovými motory a manuální či robotizovanou převodovkou. Kromě designu chce lákat i racionálním zaměřením a stále příznivou cenou.

dnes | Svět motorů
TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

21.  1.  2020 | Jan Mička | 76 příspěvků
Minitest Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro: Oko potěší. Ale co další smysly?

Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro

Trh SUV-kupé se rychle rozrůstá. Svého dalšího zástupce teď sype z rukávu Audi.

16.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 19 příspěvků