Ideální dárek na Vánoce pro petrolheady: Monopoly s motivem Zeleného pekla!

Přemýšlíte o zajímavém dárku pro pořádně nadšence do aut a motorsportu? To byste možná neměli přehlédnout tuto speciální edici deskové hry Monopoly.

Jedna z nejznámějších deskových her Monopoly se opět dočkala speciální edice, která svým motivem míří na správné petrolheady a znalce legendárního německého okruhu Nürburgring. Právě v jeho prostředí se speciální Monopoly odehrávají, přičemž samotný mechanismus hry představující trh s nemovitostmi se nemění. Pro letošní Vánoce přichází druhé vydání této edice.

Majetkem, který přitom mohou hráči získat, jsou samozřejmě určité části známého okruhu třeba jako Karussell, Flugplatz nebo Pflanzgarten, kdežto ve hře jsou zakomponovány i další objekty jako boxová ulička nebo nejpopulárnější tribuny okruhu.

Jaguar vás po Nordschleife sveze v elektromobilu I-Pace. Měli byste vůbec zájem?

Jaguar vás po Nordschleife sveze v elektromobilu I-Pace. Měli byste vůbec zájem?

Kromě příhodných hracích karet obsahuje Nürburgring Monopoly i speciální herní figurky, mezi kterými se nachází třeba miniaturní monopost Formule 1, pneumatiky, vítězný pohár či pneumatický utahovák.

Pro zájemce nemluvící německy však vyvstává jeden problém. Hra je totiž kompletně lokalizovaná v německém jazyce. Kromě toho ji seženete asi na jediném místě, a to e-shopu Nürburgringu. Vychází na 44,95 euro, tedy v přepočtu asi 1150 Kč.

TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 33 příspěvků