VandenBrink GT Convertible: otevřené Fiorano

VandenBrink GT Convertible: otevřené Fiorano

Nizozemská společnost VandenBrink vznikla teprve před dvěma lety, ovšem od té doby přináší na trh opravdu krásné vozy. Nyní to „odneslo” Ferrari 599 GTB Fiorano, které bylo mírně upraveno, aby nabídlo jedinečnou originalitu a styl.

Italský vůz přišel o pevnou střechu, kterou nahradila skládací otevíratelná a z původního kupé tak vzniká jakýsi kabriolet. Vyrobeno bude maximálně pět kusů, aby byla zachována jedinečná exkluzivita a také proto, aby cena mohla být přiměřeně vysoká.

Klepněte pro větší obrázek
VandenBrink GT Convertible
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 6 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků