VandenBrink: Ferrari 612 jako kombík

Nizozemská designová společnost VandenBrink nejnověji překvapila novým renderem, který zachycuje Ferrari 612 v karosářské úpravě Shooting Brake. Jedná se tedy o jakési sportovní dvoudveřové kombi, které by do světa tuningu přineslo něco hodně kontroverzního.

Šéf společnosti argumentoval tím, že autu jako je Ferrari chce vštěpit kousek praktičnosti a upraveným dvanáctiválcem zároveň zanechat sportovního ducha vozu. Ačkoliv se stal tento projekt terčem mnohé kritiky, je třeba uznat, že se jedná o zajímavý koncept vymykající se ideálům maranellské automobilky.  

Připomeňme jen, že tahle poměrně nová společnost se v ostatních měsících prezentovala upraveným Ferrari 599 GTO a Fiorano GT. Prodloužené Ferrari 612 bude možná dalším z jejích počinů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
VandenBrink 612 Shooting Brake

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků