VandenBrink: Ferrari 612 jako kombík

Nizozemská designová společnost VandenBrink nejnověji překvapila novým renderem, který zachycuje Ferrari 612 v karosářské úpravě Shooting Brake. Jedná se tedy o jakési sportovní dvoudveřové kombi, které by do světa tuningu přineslo něco hodně kontroverzního.

Šéf společnosti argumentoval tím, že autu jako je Ferrari chce vštěpit kousek praktičnosti a upraveným dvanáctiválcem zároveň zanechat sportovního ducha vozu. Ačkoliv se stal tento projekt terčem mnohé kritiky, je třeba uznat, že se jedná o zajímavý koncept vymykající se ideálům maranellské automobilky.  

Připomeňme jen, že tahle poměrně nová společnost se v ostatních měsících prezentovala upraveným Ferrari 599 GTO a Fiorano GT. Prodloužené Ferrari 612 bude možná dalším z jejích počinů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
VandenBrink 612 Shooting Brake

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků