V zimě končí pod koly aut především děti. Zachránit je může připravený řidič znalý nejhorších míst

6 komentářů (6 nových)

petr r. (petrumr)
24. prosince 2023 • 11:10

už jsem to psal, dokud budou jezdit ti co musí všude předjet nebude bezpečno...zastavil jsem před přechodem, zebra, plná čára, maminka s kočárkem a přece se našel jeden co musel ohrozit přecházející, další v Zábřehu-taky mamina s kočárkem a Pajero za mnou začalo skákat při brždění a zastavilo v protisměru...na 50!. Za vše můžou učitelé.

Eduard Kocvara
24. prosince 2023 • 0:24

Zachranit je může zodpovědný rodič, kderý jim vysvětlí, že i když všude slyší, že mají přednost, tak že život jim to nevrátí. A taky by jim dost pomohlo, kdyby nečuměli do mobilu, když lezou do silnice.

Honimir Dlouhý (Honimir Dlouhý)
24. prosince 2023 • 7:53

Jo, takže místo toho, aby dospělí nejezdili jako curaci a u řízení nekoukali do mobilů, tak za všechno můžou děti?Tady má někdo hodně štěstí, že za jeho dětství měla auta jen veřejná bezpečnost a kování komunisté.

Eduard Kocvara
24. prosince 2023 • 10:39

Víte, pane Dlouhý, ono když někdo nakonec pojede jako curak (byť nikde jsem nepsal, že jsem pro, to vydedukuje jen curak), tak ten kdo leze do silnice a rozhlédne se, prostě trošku se věnuje tomu, kam leze, tak to přežije. Pokud někdo leze do silnice s vědomím, že mu všichni dají přednost, nevěnujue se ani trošku té situaci co tam jem tak nedopadne dobře ani když okolo pojede slušný řidič.

smějící se bestie 2
23. prosince 2023 • 15:48

Řidič je znalý nejhorších míst ve svém okolí, na pravidelných trasách. V neznámém prostředí, mu mnohdy nepomůže ani to, že je připraven.

smějící se bestie 2
23. prosince 2023 • 15:49

Jenom nevím, proč zrušili původní hlasování.

Doporučujeme

Články odjinud