V Taliansku sa stal jednoznačným autom roka Peugeot 207

S veľkou prevahou sa stal v Taliansku autom roka malý Francúz, Peugeot 207. Komisia U.I.G.A., ktorú tvorilo 200 motoristických novinárov, udelila vozidlu spolu 763 bodov. To je prekvapivo vyše dvakrát viac ako získal druhý Citroen C4 Picasso (377 bodov). Tretia sa umiestnila Alfa Romeo Brera (320 b.), štvrtý bol nový Opel Corsa (290 b.) a so 198 bodmi obsadilo piatu priešku nové trojkové coupé E92 od BMW.

Novinári hodnotili jazdné vlastnosti, vzhľad, ergonómiu ovládacích prvkov, vnútorný priestor, ponuku výbav a motorizácii. Takýto jednoznačný výsledok však prekvapil aj samotné vedenie automobilky.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků