V Praze vyrostly další dvě parkoviště Park and Ride

Další dvě nové parkoviště typu P+R (Park and Ride) otevřela Technická správa komunikací v Praze. Jedná se o parkoviště Skalka II u stanice metra Skalka a před nedávnem otevřela parkoviště také v Chodově. První má kapacitu 80 automobilů, druhé pak 700. Tento typ parkovišť slouží jako tzv. záchytná a nabízí řidiči levné parkování - cena 10 Kč/den a okamžitou návaznost na metro. V Praze je nyní k dispozici 15 parkovišť tohoto typu s kapacitou téměř 2 300 vozů. V případě zájmů můžete on-line sledovat obsazenost těchto parkovišť na dopravním webu hlavního města Prahy, pod okazem "parkovací místa".
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků