V Praze proběhne velká výstava amerických vozů

Od 20. do 23. dubna proběhne v Pražském veletržním areálu v Letňanech autosalon "Auto Praha 2006", při jehož příležitosti se uskuteční aktuální nabídky amerických vozů na českém trhu. Mimo to zde bude umístěna i exkluzivní expozice Americký veterán, ve které se představí na patnáct klasických korábů silnic z poválečné produkce amerických automobilek. Kompletně zrestaurované vozy klubu 1st Veteran US Car Club Praha si tak bude moci prohlédnou každý návštěvník. Těšit se můžete na vozy Buick, Cadillac, Dodge, Ford, Chrysler, Oldsmobile nebo Pontiac.

Jedním z největších lákadel bude např. Chevrolet Corvette Stingray C2 z roku 1967 s osmiválcovým motorem o objemu 5,4 litu s, na svou dobu, špičkovým výkonem 220 kW (300 k). Mezi typickými "křídlatými Amerikami" bude k vidění např. Cadillac De Ville z roku 1959 s osmiválcem o objemu 6,4 litru a délkou neskutečných 5 700 mm a rozvorem více než 3 metry.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Corvette Stingray C2 z roku 1967 --- Cadillac De Ville z roku 1959
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků