V Praze proběhne velká údržba tunelů

Technická správa komunikací hlavního města Prahy bude provádět klasickou jarní údržbu tunelů. Ta je naplánovaná pro Strahovský tunel od 20. do 26. března a to vždy od 23:00 do 5:00. V této době nebude tunel průjezdný od Břevnova na Smíchov. Opačný směr, ve stejný čas bude uzavřen od 26. března do 1. dubna.

Po Strahovském tunelu přijdou na řadu i tunely Mrázovka, Letenský, Těšnovský a Zlíchovský. O aktuálním stavu uzavírek tunelů bude veřejnost informována prostřednictvím běžných dopravních webů.

Jestli už technická správa komunikací hlavního města přišla na to, že v dezolátním stavu nejsou v Praze ani tak tunely jako cca 98 % ostatních silnic, o tom prohlášení této instituce mlčí.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

včera | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků