V Praze proběhne velká údržba tunelů

Technická správa komunikací hlavního města Prahy bude provádět klasickou jarní údržbu tunelů. Ta je naplánovaná pro Strahovský tunel od 20. do 26. března a to vždy od 23:00 do 5:00. V této době nebude tunel průjezdný od Břevnova na Smíchov. Opačný směr, ve stejný čas bude uzavřen od 26. března do 1. dubna.

Po Strahovském tunelu přijdou na řadu i tunely Mrázovka, Letenský, Těšnovský a Zlíchovský. O aktuálním stavu uzavírek tunelů bude veřejnost informována prostřednictvím běžných dopravních webů.

Jestli už technická správa komunikací hlavního města přišla na to, že v dezolátním stavu nejsou v Praze ani tak tunely jako cca 98 % ostatních silnic, o tom prohlášení této instituce mlčí.

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

včera | Jan Mička | 49 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků