V Praze proběhne velká údržba tunelů

Technická správa komunikací hlavního města Prahy bude provádět klasickou jarní údržbu tunelů. Ta je naplánovaná pro Strahovský tunel od 20. do 26. března a to vždy od 23:00 do 5:00. V této době nebude tunel průjezdný od Břevnova na Smíchov. Opačný směr, ve stejný čas bude uzavřen od 26. března do 1. dubna.

Po Strahovském tunelu přijdou na řadu i tunely Mrázovka, Letenský, Těšnovský a Zlíchovský. O aktuálním stavu uzavírek tunelů bude veřejnost informována prostřednictvím běžných dopravních webů.

Jestli už technická správa komunikací hlavního města přišla na to, že v dezolátním stavu nejsou v Praze ani tak tunely jako cca 98 % ostatních silnic, o tom prohlášení této instituce mlčí.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků