V Praze proběhne velká údržba tunelů

Technická správa komunikací hlavního města Prahy bude provádět klasickou jarní údržbu tunelů. Ta je naplánovaná pro Strahovský tunel od 20. do 26. března a to vždy od 23:00 do 5:00. V této době nebude tunel průjezdný od Břevnova na Smíchov. Opačný směr, ve stejný čas bude uzavřen od 26. března do 1. dubna.

Po Strahovském tunelu přijdou na řadu i tunely Mrázovka, Letenský, Těšnovský a Zlíchovský. O aktuálním stavu uzavírek tunelů bude veřejnost informována prostřednictvím běžných dopravních webů.

Jestli už technická správa komunikací hlavního města přišla na to, že v dezolátním stavu nejsou v Praze ani tak tunely jako cca 98 % ostatních silnic, o tom prohlášení této instituce mlčí.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků