V Ostravě bude otevřen nový autobazar AAA AUTO

Společnost Automobile Group slavnostně otevře dne 15. března za přítomnosti předsedy představenstva Anthony Jamese Dennyho v Místecké ulici v Ostravě další autobazar AAA AUTO. Ostravská provozovna bude již třetí prodejní pobočkou společnosti AUTOMOBILE GROUP v České republice a druhou na Moravě.
V Ostravě bude otevřen nový autobazar AAA AUTO
„Záměrem otevřít autobazar v Ostravě jsme se zabývali již delší dobu, ale naši zákazníci výstavbu přímo urychlili. Doslova nás bombardovali dotazy, kdy už otevřeme autobazar také v Ostravě", vysvětluje předseda představenstva společnosti AUTOMOBILE GROUP Anthony James Denny. „Byli jsme si vědomi toho, že pro zákazníky z ostravska bývá mnohdy obtížné navštívit naše pobočky v Brně, či dokonce až v Praze a proto jsme otevření autobazaru načasovali již na letošní březen, kdy začíná motoristická sezóna.“ Celková plocha autobazaru, který se nachází nedaleko centra vedle čerpací stanice Aral, je 8000 m2 a motoristé si zde budou moci hned od zahájení provozu autobazaru vybrat z více než 200 vozů. Otevření nového autobazaru v Ostravě neznamená pouze lepší a pohodlnější služby motoristům, ale přináší s sebou také velké množství nových pracovních míst.

"Pracovní příležitosti jsme poskytli nejen odborníkům v automobilovém průmyslu, ale i řadě dalších administrativních pracovníků. Nábor a výběr zaměstnanců začal již v listopadu loňského roku, další 4 měsíce probíhalo intenzivní školení a příprava zaměstnanců v Praze", vysvětluje Anthony James Denny.

"Jsme si samozřejmě vědomi toho, že prosperita naší firmy nás současně zavazuje k tomu, abychom byli nápomocni v místech, kde působíme. Seznámili jsme se proto s problémy zdejšího regionu a do nejvíce potřebných oblastí budeme investovat. Počítáme proto s podporou v oblasti dětských domovů, škol, kultury a sportovního vyžití", dodává pan Denny. "Rád bych také chtěl poděkovat představitelům města, kteří se nám v průběhu výstavby pobočky snažili vyjít po všech stránkách vstříc"

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků