V Ostravě bude otevřen nový autobazar AAA AUTO

Společnost Automobile Group slavnostně otevře dne 15. března za přítomnosti předsedy představenstva Anthony Jamese Dennyho v Místecké ulici v Ostravě další autobazar AAA AUTO. Ostravská provozovna bude již třetí prodejní pobočkou společnosti AUTOMOBILE GROUP v České republice a druhou na Moravě.
V Ostravě bude otevřen nový autobazar AAA AUTO
„Záměrem otevřít autobazar v Ostravě jsme se zabývali již delší dobu, ale naši zákazníci výstavbu přímo urychlili. Doslova nás bombardovali dotazy, kdy už otevřeme autobazar také v Ostravě", vysvětluje předseda představenstva společnosti AUTOMOBILE GROUP Anthony James Denny. „Byli jsme si vědomi toho, že pro zákazníky z ostravska bývá mnohdy obtížné navštívit naše pobočky v Brně, či dokonce až v Praze a proto jsme otevření autobazaru načasovali již na letošní březen, kdy začíná motoristická sezóna.“ Celková plocha autobazaru, který se nachází nedaleko centra vedle čerpací stanice Aral, je 8000 m2 a motoristé si zde budou moci hned od zahájení provozu autobazaru vybrat z více než 200 vozů. Otevření nového autobazaru v Ostravě neznamená pouze lepší a pohodlnější služby motoristům, ale přináší s sebou také velké množství nových pracovních míst.

"Pracovní příležitosti jsme poskytli nejen odborníkům v automobilovém průmyslu, ale i řadě dalších administrativních pracovníků. Nábor a výběr zaměstnanců začal již v listopadu loňského roku, další 4 měsíce probíhalo intenzivní školení a příprava zaměstnanců v Praze", vysvětluje Anthony James Denny.

"Jsme si samozřejmě vědomi toho, že prosperita naší firmy nás současně zavazuje k tomu, abychom byli nápomocni v místech, kde působíme. Seznámili jsme se proto s problémy zdejšího regionu a do nejvíce potřebných oblastí budeme investovat. Počítáme proto s podporou v oblasti dětských domovů, škol, kultury a sportovního vyžití", dodává pan Denny. "Rád bych také chtěl poděkovat představitelům města, kteří se nám v průběhu výstavby pobočky snažili vyjít po všech stránkách vstříc"

TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 8 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků
Minitest BMW 630d xDrive Gran Turismo: Rudý samet

BMW 630d xDrive GT (minitest)

Třílitrový šestiválce s jedním turbodmychadlem byl ještě donedávna základním vznětovým agregátem BMW 6 GT. Výkon 195 kW není malý, dost možná ani více nepotřebujete.

8.  5.  2018 | Jan Mička | 12 příspěvků