V Ostravě bude otevřen nový autobazar AAA AUTO

Společnost Automobile Group slavnostně otevře dne 15. března za přítomnosti předsedy představenstva Anthony Jamese Dennyho v Místecké ulici v Ostravě další autobazar AAA AUTO. Ostravská provozovna bude již třetí prodejní pobočkou společnosti AUTOMOBILE GROUP v České republice a druhou na Moravě.
V Ostravě bude otevřen nový autobazar AAA AUTO
„Záměrem otevřít autobazar v Ostravě jsme se zabývali již delší dobu, ale naši zákazníci výstavbu přímo urychlili. Doslova nás bombardovali dotazy, kdy už otevřeme autobazar také v Ostravě", vysvětluje předseda představenstva společnosti AUTOMOBILE GROUP Anthony James Denny. „Byli jsme si vědomi toho, že pro zákazníky z ostravska bývá mnohdy obtížné navštívit naše pobočky v Brně, či dokonce až v Praze a proto jsme otevření autobazaru načasovali již na letošní březen, kdy začíná motoristická sezóna.“ Celková plocha autobazaru, který se nachází nedaleko centra vedle čerpací stanice Aral, je 8000 m2 a motoristé si zde budou moci hned od zahájení provozu autobazaru vybrat z více než 200 vozů. Otevření nového autobazaru v Ostravě neznamená pouze lepší a pohodlnější služby motoristům, ale přináší s sebou také velké množství nových pracovních míst.

"Pracovní příležitosti jsme poskytli nejen odborníkům v automobilovém průmyslu, ale i řadě dalších administrativních pracovníků. Nábor a výběr zaměstnanců začal již v listopadu loňského roku, další 4 měsíce probíhalo intenzivní školení a příprava zaměstnanců v Praze", vysvětluje Anthony James Denny.

"Jsme si samozřejmě vědomi toho, že prosperita naší firmy nás současně zavazuje k tomu, abychom byli nápomocni v místech, kde působíme. Seznámili jsme se proto s problémy zdejšího regionu a do nejvíce potřebných oblastí budeme investovat. Počítáme proto s podporou v oblasti dětských domovů, škol, kultury a sportovního vyžití", dodává pan Denny. "Rád bych také chtěl poděkovat představitelům města, kteří se nám v průběhu výstavby pobočky snažili vyjít po všech stránkách vstříc"

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky