V Opelu se stávkuje, výroba Aster je omezena

Belgický závod Opelu v Antverpách musel stejně jako továrna v Rüsselheimu musel omezit výrobu modelu Astra kvůli omezení dodávek dílů z německého Bochumi. Tam zaměstnanci stávku už od minulého čtvrtka, kdy General Motors oznámil propuštění dvanácti tisíc zaměstnanců, z toho cca poloviny v Německu. Nejvyšší vedení Opelu zahájilo včera ve své centrále v německém Rüsselsheimu vyjednávání s představiteli závodní rady zaměstnanců. Obě strany chtějí, aby závody v Bochumi a Rüsselsheimu byly nadále konkurenceschopné tak, aby zůstaly součástí výrobní struktury i po roce 2010. To samé platí i o závodu v Kaiserslauternu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků