V novém simulátoru na PC budete expertem na detailing. Zachráníte starou klasiku?

Simulátory závodění, simulátor práce automechanika... a nyní přichází i simulátor renovace starých vozů.

Mezi dnešními videohrami byste už našli simulátory snad kdovíčeho, v kategorii motoristických titulů mimo samotného závodění i třeba dosti známý Car Mechanic Simulator. Kdo by však nejradši zakopnul o pořádný „barn find“ starého klasického vozu, tedy alespoň virtuálně, a měl trpělivost jej navrátit do původního stavu, pro ty se nyní chystá Car Detailing Simulator.

Porsche 911 Turbo říznuté kyberpunkem můžete řídit i z obýváku. Přesvědčte se

Porsche 911 Turbo říznuté kyberpunkem můžete řídit i z obýváku. Přesvědčte se

První upoutávka už je venku a znalce z oboru potěší, že hlavní tváří projektu je známý americký expert na detailing vozů Larry Kosilla ze společnosti AMMO NYC – o jeho práci jsme už nejednou psali ve spojení třeba s odloženým Mercedesem 280 SL nebo obří sbírkou klasických vozů kdesi v USA.

Upoutávka naznačuje, že podstata simulátoru se nebude od reálné práce Kosilly příliš vzdalovat. V opuštěné hale si vyberete dostupné auto, které čeká na renovaci, a pustíte se do práce. Zbavení vozu odpadků a hrubé špíny, čistění párou, nahrazení některých dílů za nové, repasování, leštění a tak dále a tak dále, dokud nebude vůz jako nový.

Nadšenec postavil z Lega slavnou Lancii. S podporou by mohla zamířit do obchodů

Nadšenec postavil z Lega slavnou Lancii. S podporou by mohla zamířit do obchodů

Za prodej oživené klasiky si pak budete moci dovolit stále dražší a dražší vozidla, která potřebují záchranu, a rovněž lepší nářadí a přípravky. Jak to ovšem vypadá přinejmenším z upoutávky, simulátor nebude mít oficiálně licencovaná vozidla. Například vyobrazené staré SL tak nemá loga Mercedesu a ve hře je pojmenováno jako Classic Thunder Coupe.

Car Detailing Simulator v tuto chvíli nemá přesné datum vydání. Pouze víme, že novinka bude dostupná na PC skrze platformu Steam. O portech na konzole Playstation a Xbox se zatím neví.

TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 60 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků