V novém roce nebude mít řidičák půl milionu řidičů

Ani silná mediální kampaň nepomohla k tomu, aby si zhruba půl milion řidičů, kteří mají řidičský průkaz vydaný do roku 1994, včas zažádalo o nový. A jak to již u nás bývá obvyklé, v současnosti zažívají dopravní inspektoráty doslova nával. Bohužel, příslušné úřady již nestihnou nové žádosti do konce roku vyřídit a tak se jednoduše stane, že po prvním lednu příštího roku nebude mít platný řidičák téměř 500 000 řidičů. Faktem ale je, že nevidíme nikoho, koho by taková informace mohla zneklidnit. Kvůli tomu, že si lidé vymění řidičák o něco později, se skutečně nikomu nic nestane...

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků