V novém roce nebude mít řidičák půl milionu řidičů

Ani silná mediální kampaň nepomohla k tomu, aby si zhruba půl milion řidičů, kteří mají řidičský průkaz vydaný do roku 1994, včas zažádalo o nový. A jak to již u nás bývá obvyklé, v současnosti zažívají dopravní inspektoráty doslova nával. Bohužel, příslušné úřady již nestihnou nové žádosti do konce roku vyřídit a tak se jednoduše stane, že po prvním lednu příštího roku nebude mít platný řidičák téměř 500 000 řidičů. Faktem ale je, že nevidíme nikoho, koho by taková informace mohla zneklidnit. Kvůli tomu, že si lidé vymění řidičák o něco později, se skutečně nikomu nic nestane...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků