V nové bondovce se ukáže i pořádná klasika. 007 usedne do starého Land Roveru

Kromě spekulací o elektrickém Aston Martinu máme nyní potvrzeno, že ve svém novém příběhu James Bond využije rovněž služeb starého dobrého Land Roveru.

O chystané, v pořadí již 25. bondovce se pomalu objevují nové informace. Ačkoliv zatím nevíme oficiální název nového filmu o agentovi 007, na veřejnost se alespoň dostávají detaily o obsazení snímku, a pro nás ještě zajímavěji, podrobnosti o vozidlech, které podle všeho James Bond ve své další kapitole využije.

Již víme, že do role agenta 007 se opět vrací Daniel Craig a také máme potvrzeno, že záporáka si tentokrát zahraje Rami Malek (Bohemian Rhapsody, Mr. Robot). Částečně se bude děj nové bondovky odehrávat i na Jamajce, odkud právě utekly snímky z natáčení a představitel Bonda byl zahlédnut za volantem starého Land Roveru.

V Polsku vám od podlahy postaví klasický Defender. Stačí k tomu 1,5 milionu korun

V Polsku vám od podlahy postaví klasický Defender. Stačí k tomu 1,5 milionu korun

Jedním ze strojů, do kterých během nového příběhu Bond usedne, se má tedy stát i tento legendární off-road – přesněji třetí série Land Roveru s krátkým rozvorem a otevřenou karoserií. Dle prvních informací o zápletce filmu bude Bond používat teréňák během své výslužby na Jamajce. Pohoda pod sluncem mu ale dlouho nevydrží a 007 se bude muset chtě nechtě vrátit do akce.

Starý Land Rover tedy zřejmě nečekejte v ústřední roli nějaké honičky (i když, kdo ví…). K tomuto účelu zřejmě padne dlouhotrvající spolupráce s automobilkou Aston Martin, která má rovněž nové bondovce zajistit takzvaný „hero car“, tedy auto pro hrdinu filmu.

Už i Aston Martin má elektromobil. Rapide E má 610 koní a ujede jen 322 km

Už i Aston Martin má elektromobil. Rapide E má 610 koní a ujede jen 322 km

Zde nejsou informace potvrzeny uniklými fotkami, dosavadní spekulace ovšem mluví o nasazení zbrusu nového elektrického Astonu Martin Rapide E (viz galerie). Novinku výrobce předvedl teprve nedávno, takže bychom se nedivili, kdyby Bond opravdu usedl do této nejnovější techniky britské značky a jednoduše vyrazil proti padouchům s dobou, myšleno s elektromotory a baterkami.

Nové bondovky se v kinech dočkáme příští rok v dubnu. Příběh se bude kromě Jamajky odehrávat také v Itálii, Norsku a pochopitelně ve Velké Británii.

TEST Honda GL1800 Gold Wing DCT: Motorka za mega! Skoro...

Honda GL1800 Gold Wing DCT

Šestiválcový cestovní křižník s unikátní podvozkovou konstrukcí je to nejrozmařilejší, co Honda v jedné stopě nabízí. Gold Wing je ale zároveň také s velkou rezervou tou nejdražší dvoukolovou Hondou. Má vrcholné provedení šesté generace zlatokřídlé legendy čím opodstatnit cenovku zvící bezmála 900.000 Kč?

včera | Petr Schnagl | 13 příspěvků
TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

15.  6.  2019 | Miro Mihálik | 62 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků