V Mansory si posvítili na Mercedes-Maybach GLS. Nyní má 820 koní a spoustu karbonových dílů

Vrcholné SUV německé značky prošlo výraznou posilovací kúrou. Na dálnici teď prožene i ty nejostřejší sporťáky.

GLS v provedení Mercedes-Maybach je velice důstojné vozidlo s mnoha stylovými a luxusními prvky a solidní silou 410 kW. Ale co dělat, když vám ani vrchol řady nestačí? Můžete se obrátit na ladiče Mansory, kteří dodají karbonové doplňky karoserie typu nádechů a výdechů, difuzoru, předního lízátka, zrcátek a tak dále. Na přání je možné dostat přední rám, s nímž vůz vypadá velmi zlověstně, ale na poměry tohoto úpravce je exteriér i s 24“ koly velmi decentní.

A pokud vám uvnitř nestačí práce mistrů od Mercedes-Maybach, můžete si objednat nový kožený interiér s 3D reliéfy a dekorativními prvky z uhlíkového vlákna. Čtyřlitrový osmiválec dostal od Mansory nová turbodmychadla a společně s poladěnou řídicí jednotkou a sportovním výfukovým systémem ze sebe nyní vydoluje výkon 603 kW (820 k) a 980 N.m točivého momentu. Zrychlení na 100 km/h tak nyní zabere jen 4,4 sekundy (původně 4,9 s) a maximální rychlost je omezena na 300 km/h.

Maybach

Maybach-Motorenbau je německý výrobce luxusních automobilů. Společnost v roce 1909 založil Wilhelm Maybach se synem, původně jako výrobce motorů pro vzducholodě Zeppelin.

Po 2. světové válce výroba automobilů ustala, Daimler značku Maybach obnovil až po roce 2000.

Mercedes-Maybach GLS • Mercedes-Maybach Ultimate Luxury • Mercedes-Maybach G650 Landaulet

Váš názor Další článek: Okresková hračka po Christianu von Koenigseggovi je na prodej. Nemá tisíce koní, ale cena je velmi férová

Témata článku: , , , , , , , , , , , , Auta SUV na Heureka.cz