V Europcaru půjčují Peugeoty

Europcar je jedna z největších mezinárodní půjčoven automobilů a od dubna letošního roku mají její čeští zákazníci možnost využívat také automobily se lvem ve znaku.
V Europcaru půjčují Peugeoty

Dohoda, kterou podepsaly společnosti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. a EUROPCAR a.s. znamená nákup modelů 206, 307 a 406 a později také Boxer v provedení minibus.

Ing. Karel Všetečka, generální ředitel společnosti Czech Rent a Car s.r.o., která společnost EUROPCAR u nás zastupuje říká, že důvodem pro zařazení Peugeotu do nabídky je stoupající zájem zákazníků.

Peugeot se od počátku tohoto roku výrazně zaměřuje i na zákazníky z řad velkoodběratelů. V rámci tzv. fleetové obchodní strategie nabízí Peugeot zákazníkům nejen výhodné nákupní podmínky, ale také jsou pro ně připraveny výhodné podmínky servisu automobilů, což má příznivý dopad na náklady.

Klepněte pro větší obrázek

Vlastní servis vozů, který zákazníci využívají na dlouhodobou smlouvu, poté probíhá bezhotovostně ve kterémkoliv z 57 smluvních autorizovaných servisů Peugeot u nás.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků