V Europcaru půjčují Peugeoty

Europcar je jedna z největších mezinárodní půjčoven automobilů a od dubna letošního roku mají její čeští zákazníci možnost využívat také automobily se lvem ve znaku.
V Europcaru půjčují Peugeoty

Dohoda, kterou podepsaly společnosti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. a EUROPCAR a.s. znamená nákup modelů 206, 307 a 406 a později také Boxer v provedení minibus.

Ing. Karel Všetečka, generální ředitel společnosti Czech Rent a Car s.r.o., která společnost EUROPCAR u nás zastupuje říká, že důvodem pro zařazení Peugeotu do nabídky je stoupající zájem zákazníků.

Peugeot se od počátku tohoto roku výrazně zaměřuje i na zákazníky z řad velkoodběratelů. V rámci tzv. fleetové obchodní strategie nabízí Peugeot zákazníkům nejen výhodné nákupní podmínky, ale také jsou pro ně připraveny výhodné podmínky servisu automobilů, což má příznivý dopad na náklady.

Klepněte pro větší obrázek

Vlastní servis vozů, který zákazníci využívají na dlouhodobou smlouvu, poté probíhá bezhotovostně ve kterémkoliv z 57 smluvních autorizovaných servisů Peugeot u nás.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků