V Europcaru půjčují Peugeoty

Europcar je jedna z největších mezinárodní půjčoven automobilů a od dubna letošního roku mají její čeští zákazníci možnost využívat také automobily se lvem ve znaku.
V Europcaru půjčují Peugeoty

Dohoda, kterou podepsaly společnosti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. a EUROPCAR a.s. znamená nákup modelů 206, 307 a 406 a později také Boxer v provedení minibus.

Ing. Karel Všetečka, generální ředitel společnosti Czech Rent a Car s.r.o., která společnost EUROPCAR u nás zastupuje říká, že důvodem pro zařazení Peugeotu do nabídky je stoupající zájem zákazníků.

Peugeot se od počátku tohoto roku výrazně zaměřuje i na zákazníky z řad velkoodběratelů. V rámci tzv. fleetové obchodní strategie nabízí Peugeot zákazníkům nejen výhodné nákupní podmínky, ale také jsou pro ně připraveny výhodné podmínky servisu automobilů, což má příznivý dopad na náklady.

Klepněte pro větší obrázek

Vlastní servis vozů, který zákazníci využívají na dlouhodobou smlouvu, poté probíhá bezhotovostně ve kterémkoliv z 57 smluvních autorizovaných servisů Peugeot u nás.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků