V Česku téměř přehlížený Nissan Qashqai dostal odvážný facelift. Mnoho nového je i uvnitř

5 komentářů (5 nových)

Jiří Frolík (Qashqai)
18. dubna • 14:42

Vlastním Qashqai e-power N-Connecta z roku 2023 a jsem maximálně spokojený jak s designem, tak s celkovým projevem a jízdními vlastnostmi. Fantastická spotřeba maximálně 5 litrů, vlastnosti elektrického vozu, do kterého se leje benzin. Podiv nad tím, že tato auta jsou u nás málo žádaná, zatímco v Evropě se prodávají velmi dobře. U nastupujícího Qasqhaie si myslím, že předek trochu kopíruje ostatní, zejména Hyudai Tuscon.

Ivan La (iljusin66)
24. dubna • 10:15

Mám stejné auto a dlouhodobou průměrnou spotřebu mám 6,3l. V létě je nižší, cca 5,7l. Je to spotřeba, se kterou jsem se setkal u většiny majitelů tohoto e-poweru. Dlouhodobá hodnota pod 5 litrů mi přijde až příliš optimistická.

Stannley
19. dubna • 12:34

To je zajímavé, mám motorově podobné auto (hybrid CR-V) a jsem také maximálně spokojený. Pokud bych neměl Hondu, Nissan by byl další volba. Moc jsem Nissan poslední roky nesledoval, ale toto, co vidím, hlavně interiér, vypadá moc dobře a je to velký pokrok od starších Qaushqaiů (hrozné slovo..). Trochu bych se bál toho tříválce, ale asi to není problém, u těchto motorů jde vždy o účinnost a aby pracovaly většinou v optimálních otáčkách.

kolkyno
18. dubna • 12:46

dizajnovo sa mi viac paci predfacelift. toto uz vidiet ze ide po dizajnu Arii. len tam to je dekel piano plastu, tu je to mriezka

Adyk
17. dubna • 12:12

Pletivo přes celý čumák. To je teď hrozná móda.

Doporučujeme

Články odjinud