V Česku je na prodej dokonalá Škoda 120. Její cena tomu odpovídá

Dali byste za Škodu 120 devadesát tisíc korun? Těžko říci, jestli cena tohoto kusu ještě poroste, ale také na tom můžete ještě slušně vydělat.

Ještě nedávno se stodvacítky, které už v roce svého uvedení byly technicky i koncepčně zastaralé, prodávaly za basu piv. Auto, které bylo na trhu uměle vydržované až do příchodu Favoritu. Dnes už i obyčejnou 120 pořídíte za desítky tisíc. Pokud je tedy v dobrém stavu. To rozhodně platí o kusu, který se objevil v Mototechně.

Škoda 1000 MBX měla nástupce. Projekt Š 717 T odpravily tyto kritické chyby

Škoda 1000 MBX měla nástupce. Projekt Š 717 T odpravily tyto kritické chyby

Na oranžové 120 není nic moc zvláštního. Má starou známou dvanáctistovku o výkonu 38 kilowattů, do provozu byla uvedena v roce 1984. Jenže zarazíte se na počítadle kilometrů. Za ty roky tento vůz ujel pouze 3047 kilometrů. To ještě nemusí znamenat, že jeho stav je perfektní. Ale na první pohled jde o skutečně zachovalý vůz. Nechybí dokonce ani nálepky CS a Začátečník na zadním skle.

Škoda Karoq zdražila. Už známe i ceny derivátů Sportline a Scout

Škoda Karoq zdražila. Už známe i ceny derivátů Sportline a Scout

Lak nikdy nějakou hloubku neměl, ale vypadá původně. I kola jsou netknutá. Potěší i pohled do interiéru. Vždyť na těch sedadlech snad ani nikdo neseděl. V přední zavazadelníku pak najdete i originální sadu na opravu. Jestli bude ze stodvacítky někdy ceněný veterán, tohle konkrétní auto na to má našlápnuto slušně. Stojí 90 tisíc korun. Jdete do toho?

TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 43 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků
Minitest Ford Kuga 1.5 EcoBoost ST-Line: Důstojné stáří

Ford Kuga 1.5 EB ST-Line (minitest)

Ačkoli je Kuga průběžně modernizována, nic to nemění na skutečnosti, že patří k nejstarším SUV na trhu. Má ve svém věku, a navíc s malým benzínovým čtyřválcem pod kapotou, ještě co nabídnout?

5.  11.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků