V Česku je na prodej dokonalá Škoda 120. Její cena tomu odpovídá

Dali byste za Škodu 120 devadesát tisíc korun? Těžko říci, jestli cena tohoto kusu ještě poroste, ale také na tom můžete ještě slušně vydělat.

Ještě nedávno se stodvacítky, které už v roce svého uvedení byly technicky i koncepčně zastaralé, prodávaly za basu piv. Auto, které bylo na trhu uměle vydržované až do příchodu Favoritu. Dnes už i obyčejnou 120 pořídíte za desítky tisíc. Pokud je tedy v dobrém stavu. To rozhodně platí o kusu, který se objevil v Mototechně.

Škoda 1000 MBX měla nástupce. Projekt Š 717 T odpravily tyto kritické chyby

Škoda 1000 MBX měla nástupce. Projekt Š 717 T odpravily tyto kritické chyby

Na oranžové 120 není nic moc zvláštního. Má starou známou dvanáctistovku o výkonu 38 kilowattů, do provozu byla uvedena v roce 1984. Jenže zarazíte se na počítadle kilometrů. Za ty roky tento vůz ujel pouze 3047 kilometrů. To ještě nemusí znamenat, že jeho stav je perfektní. Ale na první pohled jde o skutečně zachovalý vůz. Nechybí dokonce ani nálepky CS a Začátečník na zadním skle.

Škoda Karoq zdražila. Už známe i ceny derivátů Sportline a Scout

Škoda Karoq zdražila. Už známe i ceny derivátů Sportline a Scout

Lak nikdy nějakou hloubku neměl, ale vypadá původně. I kola jsou netknutá. Potěší i pohled do interiéru. Vždyť na těch sedadlech snad ani nikdo neseděl. V přední zavazadelníku pak najdete i originální sadu na opravu. Jestli bude ze stodvacítky někdy ceněný veterán, tohle konkrétní auto na to má našlápnuto slušně. Stojí 90 tisíc korun. Jdete do toho?

TEST Lexus UX 250h F Sport Top: Pro nejdůležitější lidi na světě

Lexus UX 250h F Sport Top

O tom, že Lexus navrhuje a vyrábí opravdu krásná auta, není pochyb. A já se k řízení jednoho takového krasavce dostala. Nový Lexus UX 250h je první auto s hybridním pohonem, které jsem měla možnost vyzkoušet, a byla jsem z něj nadšená. Samozřejmě hlavně z holčičího pohledu, jak jinak.

dnes | AutoRevue.cz | 1 příspěvek
Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 22 příspěvků