V Británii budou jezdit taxi pro náročné

Ve Velké Británii začnou jezdit speciální taxi pro movitější a náročnější zákazníky. Mimo tradiční služby, kdy budete dopraveni na libovolné místo si můžete pro jízdu objednat téměř cokoli. Stačí při objednávce zadat své požadavky a během chvíle můžete jet. A tak švédské stoly plné čerstvého ovoce, zeleniny a jiných pokrmů nejsou žádný problém. Pokud máte chuť na odpočinek a relaxaci, můžete si objednat maséra, libovolnou hudbu nebo speciální sadu polštářů pro dobrý spánek. A pro workoholiky je k dispozici internetové připojení, počítače a další kancelářské vybavení.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků