V Británii budou jezdit taxi pro náročné

Ve Velké Británii začnou jezdit speciální taxi pro movitější a náročnější zákazníky. Mimo tradiční služby, kdy budete dopraveni na libovolné místo si můžete pro jízdu objednat téměř cokoli. Stačí při objednávce zadat své požadavky a během chvíle můžete jet. A tak švédské stoly plné čerstvého ovoce, zeleniny a jiných pokrmů nejsou žádný problém. Pokud máte chuť na odpočinek a relaxaci, můžete si objednat maséra, libovolnou hudbu nebo speciální sadu polštářů pro dobrý spánek. A pro workoholiky je k dispozici internetové připojení, počítače a další kancelářské vybavení.
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků