V Bratislave vyrobili deväťmiliónte Polo v rámci koncernu VW

Vedenie spoločnosti VW Slovakia oznámilo, že v piatok 9. decembra 2005 vyrobili deväťmiliónte Polo v rámci celého koncernu Volkswagen. Zaujímavé je, že sa tak stalo práve v bratislavskom závode, Polo sa pritom vyrába tiež v Brazílii, Juhoafrickej republike a hlavnom závode v španielskej Pamplone.

Pre zaujímavosť: Vo VW Slovakia v Bratislave momentálne nabieha priebežná výroba Audi Q7, ktoré by sa malo na trhu objaviť začiatkom budúceho roku. Podľa vedenia podniku ide o technicky najnáročnejší model celého koncernu VW. Plná produkcia tohto automobilu by mala nastať na prelome prvého a druhého kvartálu 2006.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků