V Bratislave vyrobili deväťmiliónte Polo v rámci koncernu VW

Vedenie spoločnosti VW Slovakia oznámilo, že v piatok 9. decembra 2005 vyrobili deväťmiliónte Polo v rámci celého koncernu Volkswagen. Zaujímavé je, že sa tak stalo práve v bratislavskom závode, Polo sa pritom vyrába tiež v Brazílii, Juhoafrickej republike a hlavnom závode v španielskej Pamplone.

Pre zaujímavosť: Vo VW Slovakia v Bratislave momentálne nabieha priebežná výroba Audi Q7, ktoré by sa malo na trhu objaviť začiatkom budúceho roku. Podľa vedenia podniku ide o technicky najnáročnejší model celého koncernu VW. Plná produkcia tohto automobilu by mala nastať na prelome prvého a druhého kvartálu 2006.

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

21.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 195 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 78 příspěvků