V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

Že kromě asfaltu fungují Audi dobře i na jiných površích, už víme. Automobilka nyní ukazuje, jak jim to jde na vodě.

Pro demonstraci schopností vozů Audi připravila britská reklamní agentura BBH (Bartle Bogle Hegarty) hezkou reklamu, ve které se modely A7 a A1 zhostily synchronizované jízdy v téměř vypuštěném bazénu. Výsledek potom vypadá jako tanec dvou akvabel.

Audi e-tron Sportback v akci: Stylovější verze elektromobilu najíždí testovací kilometry

Audi e-tron Sportback v akci: Stylovější verze elektromobilu najíždí testovací kilometry

Ukázka preciznosti a výkonu tady proběhla na výbornou. Navíc s velmi dobrou produkcí a krásnými záběry. Agentura BBH je ve světě reklamy velmi zvučné jméno. Vybavte si třeba spot na džíny Levi´s, kde si hlavní roli zahrál Brad Pitt.

Bude z Audi TT elektromobil? Zánik německého kupé by mohla zachránit elektrifikace

Bude z Audi TT elektromobil? Zánik německého kupé by mohla zachránit elektrifikace

Auta představují hezké vystoupení a nechybí ani spousta frajeřin. Audi navíc dokazuje, že na velikosti nezáleží a chce nám tím lehce naznačit, že je jedno, zdali máte nejmenší A1 za půl milionu, nebo fastback A7 za dva miliony.

Jako další a mnohem přesnější ukázku techniky v Audi si můžete pustit ještě unikátní pokus, ve kterém se model e-tron rozhodlo poctít klasické Audi 100 CS Quattro tím, že pokoří skokanský můstek v opačném směru. Video najdete zde.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Honda GL1800 Gold Wing DCT: Motorka za mega! Skoro...

Honda GL1800 Gold Wing DCT

Šestiválcový cestovní křižník s unikátní podvozkovou konstrukcí je to nejrozmařilejší, co Honda v jedné stopě nabízí. Gold Wing je ale zároveň také s velkou rezervou tou nejdražší dvoukolovou Hondou. Má vrcholné provedení šesté generace zlatokřídlé legendy čím opodstatnit cenovku zvící bezmála 900.000 Kč?

16.  6.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

15.  6.  2019 | Miro Mihálik | 64 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků