V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

Že kromě asfaltu fungují Audi dobře i na jiných površích, už víme. Automobilka nyní ukazuje, jak jim to jde na vodě.

Pro demonstraci schopností vozů Audi připravila britská reklamní agentura BBH (Bartle Bogle Hegarty) hezkou reklamu, ve které se modely A7 a A1 zhostily synchronizované jízdy v téměř vypuštěném bazénu. Výsledek potom vypadá jako tanec dvou akvabel.

Audi e-tron Sportback v akci: Stylovější verze elektromobilu najíždí testovací kilometry

Audi e-tron Sportback v akci: Stylovější verze elektromobilu najíždí testovací kilometry

Ukázka preciznosti a výkonu tady proběhla na výbornou. Navíc s velmi dobrou produkcí a krásnými záběry. Agentura BBH je ve světě reklamy velmi zvučné jméno. Vybavte si třeba spot na džíny Levi´s, kde si hlavní roli zahrál Brad Pitt.

Bude z Audi TT elektromobil? Zánik německého kupé by mohla zachránit elektrifikace

Bude z Audi TT elektromobil? Zánik německého kupé by mohla zachránit elektrifikace

Auta představují hezké vystoupení a nechybí ani spousta frajeřin. Audi navíc dokazuje, že na velikosti nezáleží a chce nám tím lehce naznačit, že je jedno, zdali máte nejmenší A1 za půl milionu, nebo fastback A7 za dva miliony.

Jako další a mnohem přesnější ukázku techniky v Audi si můžete pustit ještě unikátní pokus, ve kterém se model e-tron rozhodlo poctít klasické Audi 100 CS Quattro tím, že pokoří skokanský můstek v opačném směru. Video najdete zde.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

21.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 193 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 78 příspěvků