Velká krádež kol: V USA někdo ukradl 124 kol za jedinou noc. Nikdo si ničeho nevšiml

„Dobrý den, ukradli mi všechna kola na autě.“ „Jako všech pět?“ „Ne, jako všech 124!“

Policisté z americké Louisiany řeší od minulého týdne kuriózní případ. Někdo tu totiž přes noc ukradl v dealerství Chevroletu přesně 124 kol z celkem 31 aut. Podle odhadu se škoda vyšplhala na 124.000 dolarů, což je v přepočtu 2.760.000 Kč.

Ken Block zase pálí pneumatiky. Desátý díl Gymkhany je velkolepý!

Ken Block zase pálí pneumatiky. Desátý díl Gymkhany je velkolepý!

Pokud jste tedy někdy přišli ke svému autu a našli ho na špalkách, zkuste si představit, jak asi reagoval majitel tohoto dealertsví. O kola přišly modely Suburban, Tahoe a Malibu. Podle vedoucího vyšetřování šlo o práci organizovaných profesionálů.

Víte, jak správně skladovat pneumatiky? Poradíme, jak zamezit jejich zničení

Víte, jak správně skladovat pneumatiky? Poradíme, jak zamezit jejich zničení

Muselo jít o velmi precizní práci větší skupiny lidí, protože všechno stihli za jednu noc a nikdo si ničeho nevšiml. Na kameře byl vidět pouze odjíždějící náklaďák a chvíli před tím i dva kolemjdoucí. Zloději byli navíc chytří a vozům povypínali alarmy. Policie se téměř nemá čeho chytnout a nabízí za informace vedoucí k dopadení zločinců odměnu 25.000 dolarů.

TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků
První jízda: Range Rover Velar SVA. Pětilitrový V8 jako střed vašeho vesmíru

Range Rover Velar SVA (první svezení)

Do vymazleného Range Roveru Velar nacpali inženýři divize SVO svůj klasický osmiválec a na silnicích nad Barcelonou se nás snažili přesvědčit, proč tento recept dává smysl. Dobrá, přesvědčovat nás zrovna nemuseli…

10.  6.  2019 | Daniel Fuglevič | 11 příspěvků