Velká krádež kol: V USA někdo ukradl 124 kol za jedinou noc. Nikdo si ničeho nevšiml

„Dobrý den, ukradli mi všechna kola na autě.“ „Jako všech pět?“ „Ne, jako všech 124!“

Policisté z americké Louisiany řeší od minulého týdne kuriózní případ. Někdo tu totiž přes noc ukradl v dealerství Chevroletu přesně 124 kol z celkem 31 aut. Podle odhadu se škoda vyšplhala na 124.000 dolarů, což je v přepočtu 2.760.000 Kč.

Ken Block zase pálí pneumatiky. Desátý díl Gymkhany je velkolepý!

Ken Block zase pálí pneumatiky. Desátý díl Gymkhany je velkolepý!

Pokud jste tedy někdy přišli ke svému autu a našli ho na špalkách, zkuste si představit, jak asi reagoval majitel tohoto dealertsví. O kola přišly modely Suburban, Tahoe a Malibu. Podle vedoucího vyšetřování šlo o práci organizovaných profesionálů.

Víte, jak správně skladovat pneumatiky? Poradíme, jak zamezit jejich zničení

Víte, jak správně skladovat pneumatiky? Poradíme, jak zamezit jejich zničení

Muselo jít o velmi precizní práci větší skupiny lidí, protože všechno stihli za jednu noc a nikdo si ničeho nevšiml. Na kameře byl vidět pouze odjíždějící náklaďák a chvíli před tím i dva kolemjdoucí. Zloději byli navíc chytří a vozům povypínali alarmy. Policie se téměř nemá čeho chytnout a nabízí za informace vedoucí k dopadení zločinců odměnu 25.000 dolarů.

TEST SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT: Zákaznicí, koukejte. Konkurenti, učte se!

SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT

Naftový motor, automatická převodovka, pohon všech kol a více než slušná výbava. Korando je na souboj s evropskými konkurenty perfektně připraveno.

včera | Vladimír Kadera | 30 příspěvků
Za volantem Fordu Transit PHEV: Vážně někdo potřebuje dodávku do zásuvky?

Fordu Transit Custom PHEV

Bez elektriky se to neobejde ani u užitkových vozidel. A pokud chce Ford i nadále patřit v tomto segmentu ke špičce, musel se současnému trendu přizpůsobit. Nové mild-hybridní a plug-in hybridní modely jsme již měli možnost vyzkoušet.

10.  11.  2019 | Svět motorů | 40 příspěvků
Minitest BMW 640d xDrive GT: Svatební povoz, dálniční expres i luxusní náklaďák

BMW 640d xDrive GT

Jak byste hodnotili bleskurychlou možnost využít komfortního hrbáče od BMW, když nemáte čas a hrnou se na vás povinnosti okolo svatby? Asi nějak takhle…

7.  11.  2019 | Daniel Fuglevič | 55 příspěvků