Velká krádež kol: V USA někdo ukradl 124 kol za jedinou noc. Nikdo si ničeho nevšiml

„Dobrý den, ukradli mi všechna kola na autě.“ „Jako všech pět?“ „Ne, jako všech 124!“

Policisté z americké Louisiany řeší od minulého týdne kuriózní případ. Někdo tu totiž přes noc ukradl v dealerství Chevroletu přesně 124 kol z celkem 31 aut. Podle odhadu se škoda vyšplhala na 124.000 dolarů, což je v přepočtu 2.760.000 Kč.

Ken Block zase pálí pneumatiky. Desátý díl Gymkhany je velkolepý!

Ken Block zase pálí pneumatiky. Desátý díl Gymkhany je velkolepý!

Pokud jste tedy někdy přišli ke svému autu a našli ho na špalkách, zkuste si představit, jak asi reagoval majitel tohoto dealertsví. O kola přišly modely Suburban, Tahoe a Malibu. Podle vedoucího vyšetřování šlo o práci organizovaných profesionálů.

Víte, jak správně skladovat pneumatiky? Poradíme, jak zamezit jejich zničení

Víte, jak správně skladovat pneumatiky? Poradíme, jak zamezit jejich zničení

Muselo jít o velmi precizní práci větší skupiny lidí, protože všechno stihli za jednu noc a nikdo si ničeho nevšiml. Na kameře byl vidět pouze odjíždějící náklaďák a chvíli před tím i dva kolemjdoucí. Zloději byli navíc chytří a vozům povypínali alarmy. Policie se téměř nemá čeho chytnout a nabízí za informace vedoucí k dopadení zločinců odměnu 25.000 dolarů.

Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 144 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 25 příspěvků
Minitest Honda Civic 5D 1.0 VTEC CVT: Stačilo po 5 letech jen posypat pepřem?

Honda Civic 1.0 VTEC CVT

Japonci Hondu Civic lehce vylepšili a poslali zpět na trh se zajímavou cenou. Stačí to ale k tomu, aby vyčnívala nad konkurencí?

21.  3.  2020 | Vladimír Kadera | 125 příspěvků