Velká krádež kol: V USA někdo ukradl 124 kol za jedinou noc. Nikdo si ničeho nevšiml

„Dobrý den, ukradli mi všechna kola na autě.“ „Jako všech pět?“ „Ne, jako všech 124!“

Policisté z americké Louisiany řeší od minulého týdne kuriózní případ. Někdo tu totiž přes noc ukradl v dealerství Chevroletu přesně 124 kol z celkem 31 aut. Podle odhadu se škoda vyšplhala na 124.000 dolarů, což je v přepočtu 2.760.000 Kč.

Ken Block zase pálí pneumatiky. Desátý díl Gymkhany je velkolepý!

Ken Block zase pálí pneumatiky. Desátý díl Gymkhany je velkolepý!

Pokud jste tedy někdy přišli ke svému autu a našli ho na špalkách, zkuste si představit, jak asi reagoval majitel tohoto dealertsví. O kola přišly modely Suburban, Tahoe a Malibu. Podle vedoucího vyšetřování šlo o práci organizovaných profesionálů.

Víte, jak správně skladovat pneumatiky? Poradíme, jak zamezit jejich zničení

Víte, jak správně skladovat pneumatiky? Poradíme, jak zamezit jejich zničení

Muselo jít o velmi precizní práci větší skupiny lidí, protože všechno stihli za jednu noc a nikdo si ničeho nevšiml. Na kameře byl vidět pouze odjíždějící náklaďák a chvíli před tím i dva kolemjdoucí. Zloději byli navíc chytří a vozům povypínali alarmy. Policie se téměř nemá čeho chytnout a nabízí za informace vedoucí k dopadení zločinců odměnu 25.000 dolarů.

Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků
TEST Ford Ranger Raptor: The Rock s pisklavým hláskem. I tak je ale boží

Ford Ranger Raptor

Další dva válce by evropský Raptor potřeboval jako prase drbání. Naopak automat klidně mohl mít o tři nebo čtyři kvalty méně. Svým speciálním podvozkem však nový Ranger beztak o parník převyšuje všechno, co jste dosud ve třídě pick-upů znali.

13.  8.  2019 | Miro Mihálik | 8 příspěvků
TEST VW Touareg 3.0 TSI Black Style: Když nafta nevoní a spotřeba nevadí

Volkswagen Touareg 3.0 TSI 4Motion

Od uvedení nové generace Volkswagenu Touareg na český trh uběhl už více než rok. Benzinový motor je v nabídce osamocen, výkonem se však řadí k nejlepším. Stojí za zvážení, nebo je lepší zůstat u obligátního turbodieselu?

8.  8.  2019 | Jan Mička | 52 příspěvků