Už nastal čas přezout na letní pneumatiky?

Jaro je tady, na letní čas posuneme hodinky co nevidět a nejednoho z vás jistě napadlo, zda již nezměnit dezén pneumatik vašeho vozu ze zimního na letní. Meteorologové předpovídají až do neděle polojasné až oblačné počasí s teplotami okolo 18 stupňů Celsia a zdá se, že zima definitivně řekla své poslední slovo. V ranních a nočních hodinách se sice teploty pohybují kolem nuly, ale sám již mám nutkání přezout zimní pneumatiky za letní, neboť ty zimní trpí v odpoledních hodinách více, než bych kdy trpěl já pomalejší jízdou na prochladlé ranní silnici.

A co vy, už jste přezuli, chystáte se na to, nebo máte pevně určené datum, kdy dáte přednost letnímu dezénu?

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků