USA: 25 milionů aut zpět v servisu, rekord padl

Letošní rok bylo ve Spojených státech kvůli technickým závadám z výroby povoláno do servisu celkem 25 milionů vozů; a to ještě zbývá prosinec. Tímto padl rekord z roku 2000, kdy se do servisu vracelo 24,6 milionu aut. Nejvíce problémů měl koncern General Motors, který musel upravit/opravit 10,5 milionu aut; v roce 2003 to bylo 7,8 milionu a v roce 2002 jen 5,7 milionu aut. I Toyota, která patří co do spolehlivosti na špici, musela povolat do servisu 890 tisíc aut, což činí čtyřnásobek oproti předchozímu roku.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků