Upravil systém ostřikování čelního skla: Do úst si takto lije malinovku

Jak vyřešit problém s bezpečným pitím za volantem? Své řešení vám předvede vynalézavý Daniel Tillotson. Z mechanismu ostřikování si vyrobí pítko.

Bezpečně se napít při řízení někdy není vůbec snadný úkol. Daniel Tillotson se s tímto problémem popasoval po svém. A musíme říct, že opravdu svérázně. Jeho inovativní řešení spočívá v úpravě systému ostřikování čelního skla. 

Tillotson totiž výrazně upravil tento mechanismus ve svém Subaru. Nejdříve kapalinu do ostřikování zcela odstranil a následně celý systém několikrát pročistil vodou. Nikdo by se totiž zřejmě nechtěl přiotrávit (to v tom lepších případě) směsí obsahující vysoké procento metanolu. 

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Po vyčištění Daniel napojil plastovou trubičku na vyústění ostřikovačů. Následně jí protáhl až do interiéru, kde jí vsunul do držáku přísavkou přichycenému na vnitřní straně čelního skla. Pak už jen stačilo naplnit nádržku na kapalinu sladkou malinovkou. 

Video s inovativním řešením bezpečného pití za volantem se končí praktickou ukázkou jízdy. Stačí už je stlačit to správné tlačítko a z pítka se vynálezci rovnou do úst pustí proud osvěžující limonády. 

TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG 1st Edition: Sesazený král Evropy vrací úder

Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG

Přestože se nový Volkswagen Golf tváří jako ten minulý, ve skutečnosti prošel komplexní proměnou. Spoléhá na elektrifikaci a přijel se zcela novým pojetím interiéru. Všechno to přináší zajímavé výhody, ale také jisté nevýhody.

včera | Jan Mička | 44 příspěvků
Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 145 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 25 příspěvků