Upravil systém ostřikování čelního skla: Do úst si takto lije malinovku

Jak vyřešit problém s bezpečným pitím za volantem? Své řešení vám předvede vynalézavý Daniel Tillotson. Z mechanismu ostřikování si vyrobí pítko.

Bezpečně se napít při řízení někdy není vůbec snadný úkol. Daniel Tillotson se s tímto problémem popasoval po svém. A musíme říct, že opravdu svérázně. Jeho inovativní řešení spočívá v úpravě systému ostřikování čelního skla. 

Tillotson totiž výrazně upravil tento mechanismus ve svém Subaru. Nejdříve kapalinu do ostřikování zcela odstranil a následně celý systém několikrát pročistil vodou. Nikdo by se totiž zřejmě nechtěl přiotrávit (to v tom lepších případě) směsí obsahující vysoké procento metanolu. 

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Po vyčištění Daniel napojil plastovou trubičku na vyústění ostřikovačů. Následně jí protáhl až do interiéru, kde jí vsunul do držáku přísavkou přichycenému na vnitřní straně čelního skla. Pak už jen stačilo naplnit nádržku na kapalinu sladkou malinovkou. 

Video s inovativním řešením bezpečného pití za volantem se končí praktickou ukázkou jízdy. Stačí už je stlačit to správné tlačítko a z pítka se vynálezci rovnou do úst pustí proud osvěžující limonády. 

TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

včera | Jan Mička | 60 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků
TEST BMW M850i xDrive Coupé: Do klubu rváčů v rukavičkách

BMW M850i xDrive

Lexus LC je možná zábavnější a lépe se poslouchá a Mercedes S Coupé je pravděpodobně o chloupek komfortnější. Lepší definice třídy gran turismo však na silnice snad ještě nevyjela.

13.  4.  2019 | Miro Mihálik | 15 příspěvků