Upravil systém ostřikování čelního skla: Do úst si takto lije malinovku

Jak vyřešit problém s bezpečným pitím za volantem? Své řešení vám předvede vynalézavý Daniel Tillotson. Z mechanismu ostřikování si vyrobí pítko.

Bezpečně se napít při řízení někdy není vůbec snadný úkol. Daniel Tillotson se s tímto problémem popasoval po svém. A musíme říct, že opravdu svérázně. Jeho inovativní řešení spočívá v úpravě systému ostřikování čelního skla. 

Tillotson totiž výrazně upravil tento mechanismus ve svém Subaru. Nejdříve kapalinu do ostřikování zcela odstranil a následně celý systém několikrát pročistil vodou. Nikdo by se totiž zřejmě nechtěl přiotrávit (to v tom lepších případě) směsí obsahující vysoké procento metanolu. 

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Po vyčištění Daniel napojil plastovou trubičku na vyústění ostřikovačů. Následně jí protáhl až do interiéru, kde jí vsunul do držáku přísavkou přichycenému na vnitřní straně čelního skla. Pak už jen stačilo naplnit nádržku na kapalinu sladkou malinovkou. 

Video s inovativním řešením bezpečného pití za volantem se končí praktickou ukázkou jízdy. Stačí už je stlačit to správné tlačítko a z pítka se vynálezci rovnou do úst pustí proud osvěžující limonády. 

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Toyota Hilux 2.4 D4-D (minitest)

Hilux osmé generace už má nový čumák. V rámci výroční edice se snaží zaujmout i tu klientelu kolem tunových pick-upů, která touží po co nejosobnějším vzezření a chování svého pracanta.

včera | AutoRevue.cz | 7 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

17.  1.  2019 | Miro Mihálik | 3 příspěvky
TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

15.  1.  2019 | Jan Mička | 28 příspěvků