Upravil systém ostřikování čelního skla: Do úst si takto lije malinovku

Jak vyřešit problém s bezpečným pitím za volantem? Své řešení vám předvede vynalézavý Daniel Tillotson. Z mechanismu ostřikování si vyrobí pítko.

Bezpečně se napít při řízení někdy není vůbec snadný úkol. Daniel Tillotson se s tímto problémem popasoval po svém. A musíme říct, že opravdu svérázně. Jeho inovativní řešení spočívá v úpravě systému ostřikování čelního skla. 

Tillotson totiž výrazně upravil tento mechanismus ve svém Subaru. Nejdříve kapalinu do ostřikování zcela odstranil a následně celý systém několikrát pročistil vodou. Nikdo by se totiž zřejmě nechtěl přiotrávit (to v tom lepších případě) směsí obsahující vysoké procento metanolu. 

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Po vyčištění Daniel napojil plastovou trubičku na vyústění ostřikovačů. Následně jí protáhl až do interiéru, kde jí vsunul do držáku přísavkou přichycenému na vnitřní straně čelního skla. Pak už jen stačilo naplnit nádržku na kapalinu sladkou malinovkou. 

Video s inovativním řešením bezpečného pití za volantem se končí praktickou ukázkou jízdy. Stačí už je stlačit to správné tlačítko a z pítka se vynálezci rovnou do úst pustí proud osvěžující limonády. 

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

15.  11.  2018 | Jan Mička | 61 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků