Upravil systém ostřikování čelního skla: Do úst si takto lije malinovku

Jak vyřešit problém s bezpečným pitím za volantem? Své řešení vám předvede vynalézavý Daniel Tillotson. Z mechanismu ostřikování si vyrobí pítko.

Bezpečně se napít při řízení někdy není vůbec snadný úkol. Daniel Tillotson se s tímto problémem popasoval po svém. A musíme říct, že opravdu svérázně. Jeho inovativní řešení spočívá v úpravě systému ostřikování čelního skla. 

Tillotson totiž výrazně upravil tento mechanismus ve svém Subaru. Nejdříve kapalinu do ostřikování zcela odstranil a následně celý systém několikrát pročistil vodou. Nikdo by se totiž zřejmě nechtěl přiotrávit (to v tom lepších případě) směsí obsahující vysoké procento metanolu. 

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Kolo vyrobené z tisíců papírů A4? Vydrží více, než si myslíte!

Po vyčištění Daniel napojil plastovou trubičku na vyústění ostřikovačů. Následně jí protáhl až do interiéru, kde jí vsunul do držáku přísavkou přichycenému na vnitřní straně čelního skla. Pak už jen stačilo naplnit nádržku na kapalinu sladkou malinovkou. 

Video s inovativním řešením bezpečného pití za volantem se končí praktickou ukázkou jízdy. Stačí už je stlačit to správné tlačítko a z pítka se vynálezci rovnou do úst pustí proud osvěžující limonády. 

Minitest Volvo S90 T8: Je vrcholná motorizace skutečně nejlepší?

Volvo S90 T8 AWD Polestar (minitest)

Tentokrát jsme vyzkoušeli Volvo S90 se vším, co mu je možné nadělit. Jak funguje hybridní provedení?

18.  9.  2018 | Milan Lažanský | 26 příspěvků
Minitest Honda Civic Sedan 1.6 i-DTEC: Hravý asketa

Honda Civic Sedan 1.6 i-DTEC (minitest)

Dieselové motory jsou v kurzu především díky své efektivitě, co když chce ale auto s nízkou spotřebou třeba nadšený řidič a netouží zrovna po starší mnichovské ojetině v naftě?

16.  9.  2018 | Miro Mihálik | 44 příspěvků
TEST Nissan Leaf: Začneme už elektromobily brát vážně?

Nissan Leaf

Nissan je prvním mainstreamovým výrobcem, který nabízí svůj relativně dostupný elektromobil ve druhé generaci. Jedná se o konkurenční výhodu?

11.  9.  2018 | Milan Lažanský | 145 příspěvků