Unikátní BMW i4 M50 vznikne jen v 7 kusech. Jejich návrhář přidal do sbírky i elektrický veterán

Spolupráce na dalším vozu, který bude taktéž určený pro zákazníky, se označuje jako Season 2. Vyladěné i4 M50 bude ale mnohem exkluzivnější než předchozí M4.

Pokud se aktivně zajímáte o dění v automobilce BMW, spojení s módním návrhářem Ronniem Fiegem a značkou Kith vám určitě neuniklo. Občas spolu něco tyto dvě značky vymyslí a vlastně hned první kreace získala pozitivní ohlasy od veřejnosti, když aktuální generaci M4 pokryly do klasické rumělkové barvy a přidaly pár černých doplňků. Bylo to málo, ale M4 hezky prokoukla.

První vůz nebyl určený pro zákazníky, ovšem druhý, což byla opět M4, akorát vyvedená kompletně v černé barvě, vznikl ve 150 kusech. Teď je tu další věc, opět od Ronnieho Fiega a tentokrát se dostane k zákazníkům sedm kusů. Jedná se o BMW i4 M50 vyvedené v barvě Kith Vitality Green s interiérem BMW Individual Caramel Merino. Ohledně laku je to poprvé, co BMW pojmenovává lak podle svého partnera. Jeden z těchto sedmi vozů se bude dražit.

Zároveň, pokud jste fanoušky oblečení a doplňků Kith, spouští se prodej 51 kusové kolekce vyvedené ve zmíněných barvách. S uvedením nového modelu nám Fieg zároveň ukazuje další kousek do své sbírky vozů BMW, kterým je elektrická konverze klasického BMW 1602 ve stejných barvách. Jedná se o kousek, který byl konvertován na elektrický pohon, jako již dva předtím při příležitosti mnichovských olympijských her a sloužily jako doprovodné a kamerové vozy. Technické údaje neznáme.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Váš názor Další článek: Nová Toyota Yaris Cross GR Sport má českou cenu. Stojí 735 tisíc a minimálně jednomu příplatku se nevyhnete

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,