Unikátní český dokument Plná 6 potřebuje vaši pomoc. Nic podobného u nás ještě nevzniklo

Už ze samotné upoutávky lze vidět, že tohle bude kvalitní produkce.

Pro všechny fanoušky rychlých motocyklů a silničních závodů vzniká v Česku pořádně zajímavý dokument. Do prostředí nejnebezpečnějšího z motoristických sportů a kariéry Kamila Holána, jednoho z našich nejlepších motocyklových závodníků, nahlédne podrobně snímek Plná 6. Teď se však tvůrci unikátního dokumentu ocitli v nesnázích.

„Svět se za poslední rok pěkně zdražil, filmování nevyjímaje. V cílové rovince nám došel benzín a nezbývá na kvalitní postprodukci,“ uvádí autoři projektu na crowdfundingové platformě Donio. Pro dokončení filmu tedy vytvořili sbírku a obracejí se na fanoušky. Cílem je vybrat 350.000 Kč, termínem pro naplnění sbírky pak konec února 2022. Přispět můžete zde.

Film bude sledovat posledních šest let závodní kariéry Kamila Holána, který se umisťuje na předních příčkách těch nejtěžších závodů na světě. Řeč je o legendárních podnicích jako Pikes Peak v Americe nebo Tourist Trophy na ostrově Man, chybět však nebude ani pohled na start známého závodu v podkrkonoškých Hořicích.

Nejen adrenalin ze závodění po okreskách rychlostí 300 km/h, ale také drama ze života na samém vrcholu lidských sil blízko smrti již ukazuje samotná upoutávka. „Když jsme před šesti lety začínali s natáčením, tak jsme vůbec netušili, na jak dlouhou cestu se vydáváme,“ říkají k časosběrnému natáčení Holán a režisér Adam Sejk. Český závodník pak nabízí těm nejštědřejším dárcům v kampani například i trénink jízdy na motocyklu.

Váš názor Další článek: Mercedes-AMG C 63 S kombi od Manhartu je jedno velké hlasité sbohem osmiválci

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,