Unikátní Alfa Romeo od slavného studia jde do aukce. Vznikl pouze jeden kus

Jeden z mála nových vozů, které se budou dražit na výstavě veteránů, zrychlí z nuly na stovku za zhruba čtyři sekundy.

Celým jménem Alfa Romeo Mole Construzione Artigianale 001 je jedním z projektů turínského designového domu Mole, za nímž stojí designér Umberto Palermo. Myšlenka tohoto vozu byla udělat aktuální podobu Alfy Romeo 4C. Ne, že by pouze pár let stará Alfa potřebovala novou generaci, ale jako cvičení funguje naprosto skvěle.

Alfa Romeo Giulietta se nevzdává! Do Ženevy veze nové výbavy a hlavně naftové motory

Alfa Romeo Giulietta se nevzdává! Do Ženevy veze nové výbavy a hlavně naftové motory

Tento vůz se představil v roce 2018 a poslal do kolen snad všechny fanoušky starých dobrých karosáren. Vznikl pouze jeden kus a proto by měli všichni movití sběratelé zpozornět. Agresivní sporťák jde do aukce RM Sotheby´s!

Kompletně se změnil jak exteriér, tak interiér. Obrázek si musíte udělat sami nahoře v galerii. Za sedadly se nachází ten samý přeplňovaný motor o objemu 1,8 litru a výkonu 177 kW (240 koní). Karosárna nezveřejnila technické údaje, pokud se ale moc nezměnila hmotnost, můžete počítat se stovkou za 4,2 sekundy a maximální rychlostí 257 km/h.

Potvrzeno: Alfa Romeo MiTo končí. Třídveřový hatchback už lidé nechtějí

Potvrzeno: Alfa Romeo MiTo končí. Třídveřový hatchback už lidé nechtějí

Aukce se bude konat 25. května na akci Concorso D´eleganza Villa D´este. Jde o jednu z největších automobilových slavností na našem kontinentu. Můžete se tam jet podívat také, je to 850 km od Prahy a vstupenka vyjde na necelých deset eur.

TEST Opel Astra 1.4 Turbo CVT: Tříválec + CVT = Drahá poukázka na průšvih?

Opel Astra 1.4 Turbo CVT

Kompaktní Opel se při aktuálním faceliftu velmi výrazně změnil, jakkoli to tak na první pohled nevypadá. Všechny motory jsou nyní výhradně tříválcové a ten nejsilnější se pojí s převodovkou CVT. Zní to vám to jako zaručený recept na mizérii na kolech?

dnes | Petr Schnagl | 5 příspěvků
Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik