Unikátní Alfa Romeo od slavného studia jde do aukce. Vznikl pouze jeden kus

Jeden z mála nových vozů, které se budou dražit na výstavě veteránů, zrychlí z nuly na stovku za zhruba čtyři sekundy.

Celým jménem Alfa Romeo Mole Construzione Artigianale 001 je jedním z projektů turínského designového domu Mole, za nímž stojí designér Umberto Palermo. Myšlenka tohoto vozu byla udělat aktuální podobu Alfy Romeo 4C. Ne, že by pouze pár let stará Alfa potřebovala novou generaci, ale jako cvičení funguje naprosto skvěle.

Alfa Romeo Giulietta se nevzdává! Do Ženevy veze nové výbavy a hlavně naftové motory

Alfa Romeo Giulietta se nevzdává! Do Ženevy veze nové výbavy a hlavně naftové motory

Tento vůz se představil v roce 2018 a poslal do kolen snad všechny fanoušky starých dobrých karosáren. Vznikl pouze jeden kus a proto by měli všichni movití sběratelé zpozornět. Agresivní sporťák jde do aukce RM Sotheby´s!

Kompletně se změnil jak exteriér, tak interiér. Obrázek si musíte udělat sami nahoře v galerii. Za sedadly se nachází ten samý přeplňovaný motor o objemu 1,8 litru a výkonu 177 kW (240 koní). Karosárna nezveřejnila technické údaje, pokud se ale moc nezměnila hmotnost, můžete počítat se stovkou za 4,2 sekundy a maximální rychlostí 257 km/h.

Potvrzeno: Alfa Romeo MiTo končí. Třídveřový hatchback už lidé nechtějí

Potvrzeno: Alfa Romeo MiTo končí. Třídveřový hatchback už lidé nechtějí

Aukce se bude konat 25. května na akci Concorso D´eleganza Villa D´este. Jde o jednu z největších automobilových slavností na našem kontinentu. Můžete se tam jet podívat také, je to 850 km od Prahy a vstupenka vyjde na necelých deset eur.

TEST Royal Enfield Interceptor 650 Twin: Jednou zkusíš a už musíš!

Royal Enfield Interceptor 650 Twin

Nové twiny od indického Enfieldu jsou pro svoji značku bez diskuse revolucí a po zásluze vzbudily enormní globální zájem. Efektní retro design, legendární znáček, zbrusu nový motor a více než dobrá cena jsou pádné argumenty. Dá se ale věřit radikální průlom značce, která až donedávna sveřepě bušila jediný model, vyráběný s drobnými změnami od poloviny padesátých let?

včera | Petr Schnagl | 2 příspěvky
TEST Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid: Dost dobrá i pro Lexus

Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid

Nová Toyota Corolla se přiřítila na český trh hned ve třech karosářských verzích. Pro první test jsme zvolili tu nejpraktičtější, navíc s nejvýkonnějším hybridním pohonem. Dokáže opodstatnit vyšší cenu? A bavíme se vůbec ještě o mainstreamovém modelu?

19.  6.  2019 | Jan Mička | 154 příspěvků
TEST Honda GL1800 Gold Wing DCT: Motorka za mega! Skoro...

Honda GL1800 Gold Wing DCT

Šestiválcový cestovní křižník s unikátní podvozkovou konstrukcí je to nejrozmařilejší, co Honda v jedné stopě nabízí. Gold Wing je ale zároveň také s velkou rezervou tou nejdražší dvoukolovou Hondou. Má vrcholné provedení šesté generace zlatokřídlé legendy čím opodstatnit cenovku zvící bezmála 900.000 Kč?

16.  6.  2019 | Petr Schnagl | 14 příspěvků