Ujedete chorvatským policistům? Těžko

Někde na internetu jsem četl, že Policie České republiky plánuje nákup několika desítek univerzálních polokapotovaných motocyklu Honda CBF 1000. V Chorvatsku zašli ještě o notný kus dále a vyzbrojili tamní strážce zákona upravenými supersportovními motorkami Honda CBR1000RR Fireblade.

Policejní "Ohnivé ostří" má kromě směrových světel i modrobílé výstražné světlomety a nad SPZ je panel, na kterém můžete vidět nápis: stop policija. Místo tankvaku má strážník k dispozici multifunkční přístroj na měření rychlosti u nezbedných řidičů. A pokud byste z tepla dostali úpal a chtěli utet, pak vězte, že Fireblade s průměrně schopným řidičem zvládne sprint z 0 km/h na 200 km/h pod 10 s a nejvyšší rychlost je větší než 280 km/h. Takže pokud nemáte třeba Bugatti Veyron...

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Jednostopé vozidlo chorvatských policistů: Honda CBR1000RR Fireblade

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků