Účastníci silničního závodu Redline spáchali desítky přestupků

Účastníci víkendového závodů v běžném provozu Redline spáchali přes sedmdesát přestupků. Přesněji řečeno, dopravní policisté zjistili 76 přestupků, za které uložili 70 pokut a jednomu účastníkovi odebrali řidičský průkaz za dopravní nehodu. Zbylých šest přestupků bude řešeno správním řízením, za které hříšníkům hrozí tisícové pokuty a odebrání řidičáků. Je zajímavé, že při podobné, ovšem daleko větší a policii sledovanější akci Gumball dokázali účastníci své chování schovat (nebo opravdu mírnit) a pokuty byly udělovány jen výjimečně.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků