Účastníci silničního závodu Redline spáchali desítky přestupků

Účastníci víkendového závodů v běžném provozu Redline spáchali přes sedmdesát přestupků. Přesněji řečeno, dopravní policisté zjistili 76 přestupků, za které uložili 70 pokut a jednomu účastníkovi odebrali řidičský průkaz za dopravní nehodu. Zbylých šest přestupků bude řešeno správním řízením, za které hříšníkům hrozí tisícové pokuty a odebrání řidičáků. Je zajímavé, že při podobné, ovšem daleko větší a policii sledovanější akci Gumball dokázali účastníci své chování schovat (nebo opravdu mírnit) a pokuty byly udělovány jen výjimečně.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků