Tyto grafické zázraky vznikly v programu Malování. Detaily vozů často berou dech

Na ilustrace těch nejlepších grafiků současnosti se nechytá, přesto jsou ale jeho výtvory s ohledem na použitou techniku dosti působivé.

Kdo by neznal Malování od Microsoftu. Jednoduchý grafický program, na který dnes už budou jisté generace koukat s nostalgií, se však stále drží v základní nabídce posledních operačních systémů Windows. A světe div se, někteří Malování i v době Illustratoru od Adobe a další řady nesmírně pokročilejších softwarů stále používají.

Třeba jako jistý YouTuber pod přezdívkou BeingNandish, který v Malování vytváří na možnosti programu vskutku zdařilé 2D ilustrace automobilů. S jednoduchými nástroji zvládá propůjčit vozům vcelku slušnou úroveň detailů a rovněž se drží velmi blízko jejich originálním proporcím.

Skica vs. realita: Takto Škoda lákala na Octavii RS III. Je teď blíž realitě než dřív?

Skica vs. realita: Takto Škoda lákala na Octavii RS III. Je teď blíž realitě než dřív?

V portfoliu indického youtubera najdete pochopitelně modely Taty, taktéž Jaguary, Land Rovery, ale i domovu méně bližší kousky od Mercedesu, Porsche, Audi, BMW nebo i Lamborghini. Nechybí ale ani autobusy nebo ilustrace samotných značek/emblémů automobilek. Nakonec jsou videa BeingNandish vlastně i trochu uklidňující, když koukáte, jak se z prvotní úsečky nakonec stane celé auto…

Níže je například postup kreslení přídě Lamborghini Huracán nebo profilu Land Roveru Defender. další videa najdete přímo na YouTube kanálu.

Minitest Opel Astra 1.2 Turbo (96 kW) Elegance: Tříválec na dlouhé cesty

Opel Astra 1.2 Turbo

Faceliftovaná Astra generace K dostala pod kapotu výhradně tříválcové motory, všechny pocházejí od General Motors, nikoli z dílen PSA. Vyzkoušeli jsme silnější verzi základní dvanáctistovky, která v mnoha ohledech velmi mile překvapila.

15.  2.  2020 | Petr Schnagl | 31 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz V300d: Šestiválec vám už chybět nebude

Mercedes-Benz V300d

Skoro 240 koní v dodávce. Kdo to potřebuje? Když se nad tím zamyslíte, tak možná právě vy...

13.  2.  2020 | Vladimír Kadera | 18 příspěvků
TEST Toyota GR Supra: Nekonečné čekaní se vyplatilo. Tohle je extraliga!

Toyota GR Supra

Nová Toyota Supra je technicky příbuzná s BMW Z4. Je to až takový problém, jak se některým zdá?

11.  2.  2020 | Vladimír Kadera | 22 příspěvků