Tyto grafické zázraky vznikly v programu Malování. Detaily vozů často berou dech

Na ilustrace těch nejlepších grafiků současnosti se nechytá, přesto jsou ale jeho výtvory s ohledem na použitou techniku dosti působivé.

Kdo by neznal Malování od Microsoftu. Jednoduchý grafický program, na který dnes už budou jisté generace koukat s nostalgií, se však stále drží v základní nabídce posledních operačních systémů Windows. A světe div se, někteří Malování i v době Illustratoru od Adobe a další řady nesmírně pokročilejších softwarů stále používají.

Třeba jako jistý YouTuber pod přezdívkou BeingNandish, který v Malování vytváří na možnosti programu vskutku zdařilé 2D ilustrace automobilů. S jednoduchými nástroji zvládá propůjčit vozům vcelku slušnou úroveň detailů a rovněž se drží velmi blízko jejich originálním proporcím.

Skica vs. realita: Takto Škoda lákala na Octavii RS III. Je teď blíž realitě než dřív?

Skica vs. realita: Takto Škoda lákala na Octavii RS III. Je teď blíž realitě než dřív?

V portfoliu indického youtubera najdete pochopitelně modely Taty, taktéž Jaguary, Land Rovery, ale i domovu méně bližší kousky od Mercedesu, Porsche, Audi, BMW nebo i Lamborghini. Nechybí ale ani autobusy nebo ilustrace samotných značek/emblémů automobilek. Nakonec jsou videa BeingNandish vlastně i trochu uklidňující, když koukáte, jak se z prvotní úsečky nakonec stane celé auto…

Níže je například postup kreslení přídě Lamborghini Huracán nebo profilu Land Roveru Defender. další videa najdete přímo na YouTube kanálu.

TEST Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG: Můj brácha má prima bráchu

Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG

S kompakty na platformě MQB Evo se v posledních měsících roztrhl pytel. Dnes si řekneme více o novém Seatu Leon, který dorazil do testu v podobné konfiguraci jako nedávno Volkswagen Golf. Mohou se oba sourozenci v zásadních věcech vůbec lišit?

dnes | Jan Mička | 10 příspěvků
TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 84 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků