Týden na zpátečku je konečně tady! A v něm neuvěřitelný Dan Přibáň na Le Mans

Tak důležitá témata, že jsme se na ně na webu vykašlali. I tak by se dal popsat náš nový pořad, který (ne)moderuje tým redaktorů Autorevue.cz.

Chtělo by se říct něco ve smyslu „Konečně jste se dočkali!", jenže to byste museli tento krok redakce Autorevue.cz očekávat. Ponořili jsme se do vod videotvorby, které pro nás byly neprobádané, a nebudeme zastírat, že to na nás jde poznat. Když si ale v každé druhé diskusi přečtete, že videa dneska může točit snad úplně každý, tak proč ne i my?

Námětů jsme měli dost, nakonec ale vyhrál formát krátkého povídání před kamerou, během nějž si řekneme něco málo o tom, co se zrovna děje ve světě motorismu, ale k nám na web se to nedostalo. Aktuálně hoří třeba téma pravidel nové třídy vytrvalostních závodů, proto náš nový pořad rozjedeme právě s ním.

Vytrvalostní závod Le Mans byl kvůli koronaviru odložen. Pojede se v srpnu

Vytrvalostní závod Le Mans byl kvůli koronaviru odložen. Pojede se v srpnu

Takzvaná hyperauta vyjedou na grid už letos. Třída je však rozdělená na další dvě kategorie: LMH a LMDh. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, kdo dělá co a proč ohlášení třídy LMDh pár výrobců zvedlo ze židle? To vše jsme se snažili vysvětlit v prvním díle našeho pořadu Týden na zpátečku.

K ladění je toho ještě hodně. Teď nemyslíme jen WEC, ale hlavně nás. Zkušeností přitom máme dost. Honza se angažoval ve videotvorbě již na Auto.cz a Vláďa se učil mluvit před lidmi podle scénáře už ve školce, z čehož vzniklo skvělé besídkové představení. Alespoň rodiče tleskali...

Ferrari jde do nejvyšší třídy Le Mans! Rozdá si to s Porsche, Toyotou i Audi

Ferrari jde do nejvyšší třídy Le Mans! Rozdá si to s Porsche, Toyotou i Audi

Našemu produkčnímu týmu se z těch dvou pařezů za stolem časem možná podaří vysekat kloudné moderátory. Takže se pustíme do práce a třeba to už příště bude o něco lepší. A nebojte, druhý díl Týdne na zpátečku, na který se můžete těšit už 25. dubna, nebude tak nesnesitelně dlouhý.

Týden na zpátečku

Týden na zpátečku je pořad redakce Autorevue.cz, v němž redaktoři odlehčenou formou hovoří o tématech, na která se na webu vykašlali. První díl vyšel v neděli 18. dubna 2021.

Moderátoři: Vladimír Kadera a Jan Mička

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI (147 kW) DSG: Palba z černé pistole

Volkswagen Golf GTD

Po testech Volkswagenů Golf GTE a GTI tady máme tu zřejmě nejméně sportovní variantu GTD. Ačkoliv to není sporťák, svůj smysl v nabídce rozhodně má.

14.  5.  2021 | Richard Herbich | 10 příspěvků
Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Porsche Taycan Cross Turismo

Dostali jsme příležitost vyzkoušet nový přírůstek do elektrické rodiny Porsche Taycan. Je praktičtější a neztratí se ani mimo zpevněné cesty.

12.  5.  2021 | Stanislav Kolman | 5 příspěvků
TEST Subaru Forester 2.0ie-S ES Sport: Pozor, vezu rybičky!

Subaru Forester ES Sport

Subaru Forester se nyní prodává i ve verzi Sport. Nečekejte ale žádné turbohrátky, tohle je hraní si s barvičkami.

9.  5.  2021 | Vladimír Kadera | 2 příspěvky