TV pořad Svět motorů na Nova Action se blíží! Toto uvidíte v první epizodě

Nenechte si ujít premiéru toho nejlepšího pořadu o autech. Nebude chybět srovnávací test novinek, měření, zvedák, nezvyklé vozidlo ani ojetina s Martinem Vaculíkem!

Úvodní díl nového pořadu o autech sledujte na Nova Action 15.2.2023 ve 20:30. Pokud první díl nestihnete, můžete si na stejném programu pustit také reprízu, a to o dva dny později v 1:30 a v 7:40.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo. A co vás v prvním díle čeká?

Test nejvýkonnější Mazdy všech dob

Nejsilnější produkční Mazda má také jeden z nejdelších názvů: CX-60 2.5 e-Skyactiv PHEV. Přes 320 koní s minimální spotřebou. Jak si ale plug-in hybrid povede, když ho zcela vybijeme? Odpoví Standa Kolman!

Pořádný srovnávák: Multivan T6.1 vs T7

Volkswagen dnes vyrábí dvě generace jednoho modelu, což se stává jen výjimečné. Oba Multivany prověří měřené slalomy i sprint. Nový model se podívá také na zvedák s Martinem Vaculíkem. Ubrala modulární platforma MQB z předchozí robustnosti Multivanu?

Tahač letadel

V televizním pořadu Svět motorů vám zprostředkujeme svezení zajímavými vozidly z různých odvětví, která jsou běžně nepřístupná. Začneme klíčovým vozidlem každého letiště. To vám ukáže řidič, který ho obsluhuje už přes 20 let.

Škoda Kamiq jako ojetina

Legendární bazary Martina Vaculíka už i v televizi! Jako první si Martin vybral Škodu Kamiq, kterou proklepne s důkladností sobě vlastní. V jaké konfiguraci je Kamiq nejlepší a na co si dát pozor?

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Začínáme na Nova Action 15. 2. 2023 ve 20:30. Pokud 1. díl nestihnete, můžete si na Nova Action pustit také reprízu, a to 17. 2. 2023 v 1:30 a v 7:40.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Diskuze (15) Další článek: Přijde vám Corvette C8 pomalá? V Hennessey vám dají kompresor. Výsledek má 718 koní, záruku a brutální zvuk

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , Škoda Kamiq na Heureka.cz