Tuning VW Passat: lepší než ASMA

Svět tuningu zná velmi odvážného úpravce jménem ASMA Design. Ten dokáže vytvořit opravdu radikální díla. Jenže jsou tu i lepší.
Tuning VW Passat: lepší než ASMA

Německý Volkswagen Passat není třeba nijak představovat. Vůz, který je v naších zeměpisných šířkách a délkách považovat za etalon střední třídy, je tajným snem většiny řidičů.

Jenže ani ti, kteří na něj mají, nejsou vždy spokojení se sériovým vzhledem a rádi by měli své lidové vozítko zcela originální. Jak na to? Cest je spousta, ale najít tu správnou není snadné. Metoda pokus-omyl nezklame, a tak se majitel tohto vozu pustil do jednoho z omylů. A v duchu kýčovitých úprav ASMA Design obdařil svůj Passat nepopsatelným stylingem.

Výsledkem práce autora je, že z nudného sedanu udělal sedan stále nudný, ovšem se vzhledem, který mixuje DTM, Hvězdné války a správný „vidletuning” s pořádným křídlem na víku kufru.

Dostupné informace nic neprozrazují o tom, co se nachází pod kapotou. Tradičně ovšem jsou terčem podobných úprav ty nejzákladnější motory se stejě smysluplnou úpravou. Hlavně aby to vypadalo...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
A holky budou koukat...
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků