Tuning párty v Hradci Králové

Poslední červnovou sobotu bude letište v Hradci Králové patřit speciálně upraveným automobilům.
Tuningované vozy budou soutěžit ve sprintu na 400 metrů a slalomu na 250 metrů dlouhé trati, připravené jsou i soutěže o nejhlučnější výfuk, nejhlasitější audio soustavu a o nejkrásněji upravené auto. "Skutečným trhákem bude exhibiční vystoupení Traudi Moser, která vyhrála se svým dragstrem o výkonu 1500 koní loňský ročník German Drag Racing Championu v kategorii Competition," řekl jeden z organizátorů akce, Petr Brát. Dodal, že závodní dragstar, který jezdí na metanol, dokáže ujet čtyři sta metrů za méně než osm sekund.

Registrace automobilů, které se chtějí utkat v soutěžích, začne na letišti v 6:00 hodin ráno, do bojů postoupí první dvoustovka vozů. Pro diváky se areál letiště otevře v 9.00 hodin.

Kromě hřmících a upravovaných automobilů budou pro návštěvníky připraveny vyhlídkové lety sportovními letadly či vrtulníky, měření tlumičů zdarma, půjčovna a dráha pro motokáry, atrakce pro děti.

Přímo v areálu bude také možné využít kemp. Akci ukončí koncert revivalové skupiny Rammstein Members Club a následná noční párty
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 25 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky