Tuning párty v Hradci Králové

Poslední červnovou sobotu bude letište v Hradci Králové patřit speciálně upraveným automobilům.
Tuningované vozy budou soutěžit ve sprintu na 400 metrů a slalomu na 250 metrů dlouhé trati, připravené jsou i soutěže o nejhlučnější výfuk, nejhlasitější audio soustavu a o nejkrásněji upravené auto. "Skutečným trhákem bude exhibiční vystoupení Traudi Moser, která vyhrála se svým dragstrem o výkonu 1500 koní loňský ročník German Drag Racing Championu v kategorii Competition," řekl jeden z organizátorů akce, Petr Brát. Dodal, že závodní dragstar, který jezdí na metanol, dokáže ujet čtyři sta metrů za méně než osm sekund.

Registrace automobilů, které se chtějí utkat v soutěžích, začne na letišti v 6:00 hodin ráno, do bojů postoupí první dvoustovka vozů. Pro diváky se areál letiště otevře v 9.00 hodin.

Kromě hřmících a upravovaných automobilů budou pro návštěvníky připraveny vyhlídkové lety sportovními letadly či vrtulníky, měření tlumičů zdarma, půjčovna a dráha pro motokáry, atrakce pro děti.

Přímo v areálu bude také možné využít kemp. Akci ukončí koncert revivalové skupiny Rammstein Members Club a následná noční párty
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 87 příspěvků