Tuner Mansory upravil Bentley Continental Flying Spur

Německá tunerská firma Mansory se rozhodla upravit luxusní vozy Bentley a vedle verze Continental GT dostal kit i sedan s označením Flying Spur. Motor po přepracovaní vygeneruje 463 kW (630 k), což je o 70 k více než v sériové výrobě. Maximální kroutící moment vzrostl o dalších 100 Nm a usadil se na hranici 750 Nm. Vyšší výkon snížil sprint na stovku o 0,3 s na hodnotu 5 s a nejvyšší rychlost dosáhne až na hranici 320 km/h.

Vedle vyladění motoru je tu i karosářský kit, který obsahuje lehce upravenou přední masku, decentní spoiler a chromované lišty. Čtyři chromované koncovky výfuku s logem tunera mají nezvyklé uspořádání, ale rozhodně zvýrazňují akustický projev luxusního vozu. Za 20" koly z lehkých slitin se ukrývá silnější brzdový systém. V interiéru lze volit z doplňků z kůže Nappa, karbonu a leštěného hliníku.

Tip: Stáhněte si plakáty Bentley Continental Flying Spur.

  

  

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 28 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků