Tunel Branisko bude od piatka opäť uzavretý

Národná diaľničná spoločnosť informovala, že v dňoch od 2. do 13. mája musia vodiči počítať s úplnou uzávierkou úseku Beharovce - Fričovce vrátane tunela Branisko. V piatok bude úsek uzavretý od ôsmej hodiny ráno. Dôvodom pre odstávku úseku sú údržbárske práce, z pomedzi ktorých by sme mohli spomenúť napríklad čistenie tunela, hlavnej kanalizácie, revízia hasiacich a elektrických zariadení, obnova vodorovného značenia a kompletný servis zariadení v tuneli.

Obchádzková trasa povedie po ceste I/18 cez horský priechod Branisko, pričom napojiť sa na diaľnicu bude možné už za východným portálom tunela. 
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků