Tunel Branisko bude od piatka opäť uzavretý

Národná diaľničná spoločnosť informovala, že v dňoch od 2. do 13. mája musia vodiči počítať s úplnou uzávierkou úseku Beharovce - Fričovce vrátane tunela Branisko. V piatok bude úsek uzavretý od ôsmej hodiny ráno. Dôvodom pre odstávku úseku sú údržbárske práce, z pomedzi ktorých by sme mohli spomenúť napríklad čistenie tunela, hlavnej kanalizácie, revízia hasiacich a elektrických zariadení, obnova vodorovného značenia a kompletný servis zariadení v tuneli.

Obchádzková trasa povedie po ceste I/18 cez horský priechod Branisko, pričom napojiť sa na diaľnicu bude možné už za východným portálom tunela. 
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků