Trojčata: Chevrolet S3X, Opel Frontera, Daewoo SUV (spy photos)

Koncern General Motors představí v rámci úspor nové SUV hned pod třemi různými značkami: Chevrolet, Opel a Daewoo. Pod značkou Chevrolet se bude nové SUV prodávat na americkém trhu, pod Daewoo na asijském a jako Opel bude nabízen v Evropě. Každý vůz budou odlišovat drobné rozdíly, např. přední maska, mlhovky, zadní světla aj. Nejsilnějším motorem pod kapotou by měl být nový přeplňovaný šestiválec 2.8T V6, který měl premiéru v novém kombi Saab 9-3 a svoje místo si našel také ve faceliftovaném Opelu Vectra.


Daewoo SUV


Daewoo SUV --- Chevrolet S3X


Chevrolet S3X

Opel Frontera
Foto © Automedia

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Koncept Chevrolet S3X

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků