Trnavské PSA vypustilo do sveta prvé produkčné autá

Hoci oficiálne otvorenie prebehne až na jeseň, brány trnavského závodu PSA Peugeot Citroën opustilo prvých 19 produkčných Peugeotov 207. Doposiaľ prebiehala len predsériová výroba, ktorej cieľom bolo otestovať všetky zariadenia a optimalizovať výrobné postupy. Na pripomenutie pôvodu týchto „dvestosedmičiek“ boli nalakované v symbolických farbách – modrej a červenej. Objem výroby sa bude rozbiehať postupne, z približne 30 áut denne v najbližšom období až po zhruba 55 áut za hodinu v roku 2008.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků