Triumph Scrambler dostal verzi inspirovanou Bondem. Vznikne pouze 250 kusů

Na premiéru nové bondovky si ještě chvíli počkáme, ale přesto už Triumph vytahuje limitovanou edici stroje, který se ve filmu ukáže.

Pohleďte na nový Triumph Scrambler 1200 Bond Edition. Novinku britské značky, která odkazuje mnohými detaily na nejnovější bondovku Není čas zemřít (No Time to Die), tedy snímek, jehož se odsunutím premiéry dočkáme až na konci listopadu letošního roku – víte co, protože koronavirus a do kin teď nikdo nechodí.

Smrtelných nehod motorkářů výrazně přibývá. Co patří mezi nejčastější příčiny?

Smrtelných nehod motorkářů výrazně přibývá. Co patří mezi nejčastější příčiny?

Celkově se design motocyklu nese ve stylu začerněných prvků, na ochranném panelu výfuku najdete logo 007, na zádi sedáku nechybí zmínka „Bond Edition“, přičemž tohle bude jasné i z řídítek, na kterých nechybí pořadové číslo limitované série. Asi nejvíc cool detailem však bude uvítací obrazovka TFT přístrojového displeje v klasickém motivu hlavně pistole jako z filmů o Bondovi.

Dále přibyla hrstka dílů z nerezové oceli, zatemněná skla osvětlení nebo koncovky výfuku Arrow z karbonu. Objevuje se také nastavitelné zadní odpružení Öhlins a přední vidlice Showa. Co se týče motoru, zůstávají ve Scrambleru vnitřnosti z verze 1200 XE, tedy dvouválec o objemu 1200 cm³, výkonu 66,2 kW (89 koní) a točivém momentu 110 N.m.

Už vás nebaví nudné elektrické mopedy? Retro z Indonésie má řádnou dávku stylu

Už vás nebaví nudné elektrické mopedy? Retro z Indonésie má řádnou dávku stylu

Mimo estetické potěšení z mnohých detailů a extra výbavy může majitele samozřejmě těšit, že na obdobně stylizovaném stroji se bude přímo ve filmu prohánět Daniel Craig v roli Jamese Bonda. Triumph plánuje edici Bond vyrobit pouze v omezené sérii 250 kusů, a to za cenu 18.500 liber (asi 560.000 Kč). Nabídka speciální verze u českého zastoupení značky je však otázkou.

Za volantem Škody Octavia RS Combi 2.0 TSI: Kabel nechte Bruselu, berte tuhle!

Škoda Octavia RS Combi 2.0 TSI

Vyzkoušeli jsme Škodu Octavia RS. Tu správnou Škodu Octavia RS. A tady je pár důvodů, proč byste se měli zajímat právě o verzi, o které si dnes budeme povídat.

dnes | Jan Mička | 60 příspěvků
Za volantem Škody Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): To nejlepší z Mladé Boleslavi?

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

S novou Škodou Octavia Scout jsme poprvé jezdili už v pondělí, o dojmy se však můžeme podělit až teď. Jak jezdí s nejsilnějším a v současnosti jediným dostupným motorem v Česku?

včera | Jan Mička | 105 příspěvků
TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků