Tříkolový sporťák Volkswagen GX3 jde do výroby

Automobilka Volkswagen představila na počátku roku v Los Angeles svou tříkolku s pořádným výkonem a dynamikou. Zvláštností nebylo pouze pojetí, ale i to, že o výrobě měl rozhodnout zájem a ohlasy veřejnosti, na autosalonu. Veřejnost přijala tuto studii velmi příznivě, a tak se Volkswagen rozhodl, že spustí sériovou výrobu. Nové tříkolky se tak začnou prohánět po amerických silnicích již v tomto roce a zákazník si může pořídit bláznivý sporťák za příznivých 17 000 dolarů (přibližně 410 000 Kč).

Tip: Podrobnější představení tříkolového Volkswagenu GX3 si můžete přečíst zde

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen GX3
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků